Futsal: w Toruniu emocje były w końcówce

W lidze futsalu w czwartek rozegrano jedno spotkanie. W Toruniu długo czekano na gole. Padły w ostatnich dziesięciu minutach. Po emocjonującej końcówce padły cztery bramki i potyczka FC z AZS UŚ Katowice zakończyła się remisem 2:2.

Michał Piegza
zespół AZS-u Uniwersytetu Śląskiego Katowice Newspix / WOJCIECH REJDYCH / Na zdjęciu: zespół AZS-u Uniwersytetu Śląskiego Katowice
Futsaliści FC Toruń mieli nadzieję na trzy punkty w potyczce z Akademikami z Katowic i awans w górne rejony ligi.

Na bramki w spotkaniu trzeba było czekać aż do 33. minuty. FC prowadził, ale AZS szybko wyrównał. Nie minęły dwie minuty, a miejscowi ponownie trafili do siatki. Goście ponownie szybko odrobili straty.

Ostatecznie potyczka zakończyła się podziałem punktów, z którego bardziej zadowoleni mogą być goście.

FC Toruń - AZS Uniwersytet Śląski Katowice 2:2 (0:0)