Premier League. Manchester City - Arsenal. Kevin De Bruyne kontuzjowany. Czeka go przerwa

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Michael Regan / Na zdjęciu: Kevin De Bruyne
Getty Images / Michael Regan / Na zdjęciu: Kevin De Bruyne

Kevin De Bruyne zmuszony do odpoczynku od piłki nożnej. Zabraknie go w sobotnim meczu Manchester City - Arsenal. Powodem jest kontuzja.

[tag=28391]

Kevin De Bruyne[/tag] nabawił się urazu 11 października. Wówczas reprezentacja Belgii przegrała na Wembley z Anglią 1:2. Ten zawodnik opuścił boisko w trakcie drugiej połowy.

Nie wiadomo, jak poważna jest kontuzja De Bruyne'a. Brakuje oficjalnych informacji w tej sprawie. Wiemy tylko tyle, że zabraknie go w starciu Manchester City - Arsenal FC. Niewykluczone, że będzie również pauzować przy okazji kolejnych spotkań "Obywateli".

Nie jest to dobra informacja dla Manchesteru City. Tym bardziej, że wicemistrzów Anglii czeka teraz sporo meczów. W sobotę pojedynek z Arsenalem, a już w środę zagrają z FC Porto. Łącznie do końca października czeka ich pięć meczów.

Sobotni pojedynek Manchesteru City z Arsenalem został zaplanowany na godzinę 18:30. Transmisja będzie dostępna w Canal+ Sport 2.

Według bukmacherów, faworytem tego meczu są "Obywatele". Trzeba jednak podkreślić, że początek sezonu mają oni dość słaby. W trzech meczach zgromadzili tylko cztery punkty. Arsenal natomiast w czterech spotkaniach wywalczył dziewięć "oczek".

> Koronawirus. Ekspert krytycznie o zamknięciu stadionów. "Takie gwałtowne restrykcje są przesadą"