II liga gr.zachodnia: Horror w Tychach, zwycięstwo Górnika

Pełne dramaturgii widowisko stworzyli w niedzielne popołudnie piłkarze GKS-u Tychy i Zawiszy Bydgoszcz. Ostatecznie lepsi okazali się gracze Mirosława Smyły, którzy zwyciężyli 3:2.

W tym artykule dowiesz się o:

Wygrana GKS-u powinna być wyższa, ale w ostatnich minutach rzutu karnego nie wykorzystał Krzysztof Bizacki. Ale właśnie to cała druga połowa była zdecydowanie ciekawsza, niż pierwsza część spotkania. Tuż po wyjściu z szatni prowadzenie gospodarzom zapewnił Mateusz Żyła, a dziesięć minut później wynik podwyższył Łukasz Wesecki.

To nie załamało bydgoszczan, bo dosłownie minutę później Sucheckiego strzałem z dystansu pokonał Tomasz Szczepan. Podopieczni Mariusza Kurasa mieli jeszcze kilka znakomitych okazji, aby doprowadzić do remisu. Otwarta gra Zawiszy mogła się zemścić w ostatnich fragmentach, ale jak już wcześniej wspomnieliśmy, jedenastki nie wykorzystał doświadczony Krzysztof Bizacki.

Z kolei w drugim niedzielnym pojedynku Unia Janikowo przegrała na własnym boisku z Górnikiem Polkowice 1:0. Do siatki rywali w 88. minucie trafił Łukasz Sierpina, Drużyny Zbigniewa Kieżuna nadal nie może wzmocnić doświadczony Marcin Krzywicki, który nadal nie został zgłoszony do rozgrywek.

GKS Tychy - Zawisza Bydgoszcz 3:2 (1:1)

1:0 - Kasprzyk 29'

1:1 - Bajera 37'

2:1 - Żyła 48'

3:1 - Wesecki 59'

3:2 - Szczepan 60'

Unia Janikowo - Górnik Polkowice 0:1 (0:0)

0:1 - Sierpina 88'

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.