PKO Ekstraklasa. To trafienie pogrążyło Lecha Poznań. Zobacz bramkę Rafy Lopesa (wideo)

Po znakomitym widowisku Legia Warszawa pokonała Lecha Poznań (2:1) w spotkaniu 9. kolejki PKO Ekstraklasy. Wojskowi przeprowadzili akcję meczu w 92. minucie.

Piotr Bobakowski
Mecz Legia - Lech Twitter / CANALPLUS_SPORT / Mecz Legia - Lech
Rafael Lopes w ostatniej akcji meczu PKO Ekstraklasy z Lechem Poznań zapewnił Legii Warszawa cenne zwycięstwo 2:1. 29-letni Portugalczyk doszedł do dośrodkowania z lewej strony Mladenovicia i głową z kilku metrów pokonał Bednarka (więcej szczegółów TUTAJ).

"Przed Wami #AkcjaMeczu, czyli trafienie Rafaela Lopesa, które pogrążyło Lech Poznań" - skomentowano na twitterowym profilu Canal+ Sport, gdzie udostępniono wideo (patrz poniżej) z końcowych sekund hitu ligi polskiej.

Zespół z Poznania z powodu porażki może mieć pretensje wyłącznie do siebie. Goście prowadzili w tym spotkaniu po kuriozalnym golu samobójczym Josipa Juranovicia, ale najpierw w 67. minucie Kacper Skibicki, a potem wspomniany Lopes wykorzystali błędy Kolejorza w defensywie.

Zobacz "akcję meczu" w pojedynku Legia - Lech.