Liga Narodów: Polska - Holandia. Robert Lewandowski nadal ma problem z mięśniem uda

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Andrzej Grygiel / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
PAP / Andrzej Grygiel / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
zdjęcie autora artykułu

Występ Roberta Lewandowskiego w środowym meczu Ligi Narodów z Holandią nadal stoi pod znakiem zapytania. Kapitan trenował we wtorek z drużyną, ale nie wszystko poszło po jego myśli.

Przed wtorkowymi zajęciami na Stadionie Śląskim Jerzy Brzęczek był optymistą ws. występu "Lewego" przeciwko Holandii: - Mamy dobre wiadomości. Przed wyjazdem z hotelu rozmawiałem z Robertem. Rozpocznie trening z całą drużyną i jeśli wszystko będzie w porządku, to w środę będzie do dyspozycji.

Robert Lewandowski faktycznie wziął udział we wtorkowym treningu. Według naszych informacji, dolegliwość nie jest tak duża jak po meczu z Włochami (0:2) i w poniedziałek, ale z mięśniem uda nadal nie wszystko jest w porządku.

Mimo to "Lewy" chce jednak zagrać w spotkaniu z Holandią. Decyzja w sprawie występu kapitana zapadnie najprawdopodobniej w dniu meczu. Ale nawet jeśli Lewandowski pojawi się na boisku, to nie powinien na nim spędzić więcej niż 45 minut.

Kończący tę edycję Ligi Narodów mecz Polska - Holandia odbędzie się w środę w Chorzowie. Początek spotkania o godz. 20:45. Transmisje w TVP 1, TVP Sport i Polsacie Sport oraz na platformie WP Pilot.

Czytaj również -> Kibice nie chcą Brzęczka w reprezentacji Czytaj również -> Niepewna pozycja Brzęczka

ZOBACZ WIDEO: Włochy - Polska. Czego zabrakło Biało-Czerwonym? Szczera odpowiedź wiceprezesa PZPN

Źródło artykułu: