Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Fair Play PKO Ekstraklasy: cztery dyskwalifikacje

Ostro było w 11. kolejce PKO Ekstraklasy. W efekcie w 12. serii z powodu nadmiaru żółtych kartek lub czerwonych nie zagra czterech zawodników.
Michał Piegza
Michał Piegza
Hubert Matynia i Paweł Olszewski PAP / Marcin Bielecki / Na zdjęciu: Hubert Matynia i Paweł Olszewski

Żółte kartki: Rzeźniczak, Zbozień, Obradović (Wisła P.), Siplak, Piszczek (Cracovia), Evangelou (Górnik), Benedyczak, Kowalczyk (Pogoń), Roginić, Martin (Podbeskidzie), Celeban, Zylla, Musonda (Śląsk), Burliga, Yeboah (Wisła K.), Baszkirow, Simić, Żubrowski, Szysz (Zagłębie), Cebula, Szelągowski (Raków), Laskowski, Spychała, Ivanov (Warta), Martins, Kapustka (Legia), Badia, Sokołowski (Piast), Nalepa 2 (Lechia), Tiba (Lech).

Czerwone kartki: Rodin (Cracovia), Matynia (Pogoń), Nalepa (Lechia).

Cracovia:
Żółte kartki: Alvarez 2, Fiolić 2, Gardawski, Hanca 2, Loshaj 2, Marquez, Niemczycki, Piszczek 2, Rapa, Sadiković, Siplak 2, Szymonowicz 2, Thiago, van Amersfoort 3, Vestenicky, Zaucha
Czerwone kartki: Rodin

Górnik Zabrze:
Żółte kartki: Evangelou, Hajda, Janża 2, Koj 2, Manneh 4, Massouras 2, Prochazka, Sobczyk, Wiśniewski 2, Wojtuszek
Czerwone kartki: -

Jagiellonia Białystok:
Żółte kartki: Arsenić, Bida, Bodvarsson, Borysiuk, Camara, Pospisil, Romanczuk, Runje 2, Sobczak, Steinbors, Tiru 4, Wdowik
Czerwone kartki: -

Lech Poznań:
Żółte kartki: Crnomarković, Czerwiński 2, Ishak, Kamiński, Kraweć 2, Marchwiński, Moder 2, Muhar, Puchacz, Ramirez, Satka, Skóraś, Tiba
Czerwone kartki: -

Lechia Gdańsk:
Żółte kartki: Alomerović, Conrado, Fila, Haydary, Kałuziński, Kopacz 2, Kubicki 3, Kuciak 2, Makowski 3, Nalepa 6, Saief 2, Sopoćko 2, Żukowski
Czerwone kartki: Nalepa

Legia Warszawa:
Żółte kartki: Antolić, Cierzniak, Jędrzejczyk 2, Juranović, Kapustka 2, Lewczuk 2, Lopes, Luiquinhas 2, Martins, Mladenović 3, Pekhart, Rocha, Rosołek, Slisz 2
Czerwona kartka: -

Piast Gliwice:
Żółte kartki: Badia, Chrapek, Czerwiński 2, Holubek, Huk, Hyjek, Jodłowiec, Kirkeskov 2, Konczkowski, Lipski 3, Milewski, Sokołowski 2, Steczyk, Świerczok 2, Żyro 2, Vida
Czerwone kartki: -

Podbeskidzie Bielsko-Biała:
Żółte kartki: Baszłaj, Biliński 3, Figiel, Gach 2, Jaroch, Kocsis, Komor, F. Laskowski, Martin 2, Modelski, Mroczko, Nowak, Roginić 3, Rundić, Rzuchowski, Sierpina, Sitek, Ubbink
Czerwone kartki: Komor

Pogoń Szczecin:
Żółte kartki: Benedyczak, Dąbrowski 3, Drygas, Frączczak, Gorgon 3, Kowalczyk, Kozłowski, Mata, Matynia 3, Smoliński 2, Stec 2, Triantafyllopoulos
Czerwone kartki: Matynia

Raków Częstochowa:
Żółte kartki: Cebula 2, Gutkovskis 2, Kun 3, Lopez, Niewulis, Piątkowski, Petrasek 3, Sapała 2, Szelągowski, Tudor, Wilusz 3
Czerwone kartki: Wilusz

Stal Mielec:
Żółte kartki: Dadok, Flis 3, Forsell, Getinger 2, Kościelny, Mak, Matras 2, Stasik 2, Tomasiewicz 2, Wróbel, Zjawiński, Żyro 2
Czerwone kartki: -

Śląsk Wrocław:
Żółte kartki: Celeban 3, Lewkot, Mączyński, Musonda, Pałaszewski, Piasecki 2, Puerto 2, Putnocky, Sobota, Stiglec 4, Tamas 2, Zylla
Czerwone kartki: Stiglec

Warta Poznań:
Żółte kartki: Czyżycki 2, Grzesik, Ivanov, Jakóbowski 3, Kieliba, Kiełb, Kuzdra 2, Kuzimski 3, A. Laskowski 4, Ławniczak 2, Rodriguez, Spychała, Trałka 2
Czerwone kartki: Jakóbowski, Spychała

Wisła Kraków:
Żółte kartki: Abramowicz, Basha 3, Brown Forbes, Burliga 2, Chuca, Frydrych 3, Mehremić 2, Plewka, Sadlok 3, Savić, Silva, Szot 2, Yeboah, Żukow
Czerwone kartki: -

Wisła Płock:
Żółte kartki: Garcia, Michalski 3, Kocyła, Lagator 3, Lesniak, Obradović, Szwoch, Rasak, Rzeźniczak 3, Sheridan, Szwoch 2, Uryga 2, Zbozień 2
Czerwone kartki: -

KGHM Zagłębie Lubin:
Żółte kartki: Balić 3, Baszkirow, Drazić 2, Guldan 2, Jończy, Poręba 2, Simić 4, Sirk 2, Szysz 2, Wójcicki 2, Żubrowski 3
Czerwone kartki: -

Przed 12. kolejką:

Zagrożeni pauzą: Balić (Zagłębie), Basha (Wisła K.), Biliński (Podbeskidzie), Celeban (Śląsk), Dąbrowski (Pogoń), Flis (Stal), Frydrych (Wisła K.), Gorgon (Pogoń), Jakóbowski (Warta), Kubicki (Lechia), Kun (Raków), Kuzimski (Warta), Lagator (Wisła P.), Lipski (Piast), Makowski (Lechia), Matynia (Pogoń), Michalski (Wisła P.), Mladenović (Legia), Petrasek (Raków), Roginić (Podbeskidzie), Rzeźniczak (Wisła P.), Sadlok (Wisła K.), Wilusz (Raków), van Amersfoort (Cracovia), Żuhbrowski (Zagłębie) - 3 żółte kartki.

Pauzują: A. Laskowski (Warta), Simić (Zagłębie) - za 4 żółte kartki, Rodin (Cracovia) /1 z 1/, Matynia (Pogoń) /1 z 1/ - za czerwoną kartkę.

Czytaj także:
PKO Ekstraklasa: Wisła Płock zwolniła Marka Jóźwiaka
III liga: Ruch Chorzów, Wisła Puławy, Pogoń Grodzisk Mazowiecki i Radunia Stężyca mistrzami jesieni

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Ryiad Mahrez zrobił z obrońców pośmiewisko

Legia Warszawa zostanie mistrzem jesieni?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0):
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×