The Championship: zespół Millwall FC zremisował z Queens Park Rangers, kolejny cały mecz Bartosza Białkowskiego

Ekipa Millwall FC nie zwyciężyła w dziewiątym meczu z rzędu. W spotkaniu 17. kolejki The Championship drużyna, której zawodnikiem jest Bartosz Białkowski (rozegrał całą potyczkę), zremisowała u siebie z Queens Park Rangers 1:1.

Tomasz Rosiński
Bartosz Białkowski Getty Images / Andrew Couldridge / Na zdjęciu: Bartosz Białkowski
Zarówno Millwall, jak i QPR w ostatnim czasie znajdują się w słabej formie, a przez to nie potrafią wygrać żadnego meczu. Dlatego też obydwie ekipy liczyły, że w środę dobiegnie ich zła seria, ale starcie zakończyło się podziałem punktów, co nie cieszy żadnego z zespołów.

Najpierw w 53. minucie konfrontacji na prowadzenie wyszli londyńczycy, zaś do siatki trafił Ilias Chair, któremu asystował Tom Carroll.

Natomiast gospodarze odpowiedzieli w 70. minucie za sprawą Jona Bodvarssona, a futbolówkę zagrał mu Jed Wallace.

Według portalu "SofaScore", Białkowski (5 skutecznych interwencji) był najlepszym zawodnikiem Millwall FC w trakcie tej batalii. Polak otrzymał notę 7,5 w 10-stopniowej skali.