Turcja. Dwie żółte kartki Radosława Murawskiego. Denizlispor wreszcie wygrał

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  Sebahatdin Zeyrek/Anadolu Agency / Na zdjęciu: Radosław Murawski (z prawej) walczy o piłkę
Getty Images / Sebahatdin Zeyrek/Anadolu Agency / Na zdjęciu: Radosław Murawski (z prawej) walczy o piłkę

Denizlispor zwyciężył z Alanyasporem w stosunku 1:0. Radosław Murawski nie zdołał dotrwać na murawie do końca spotkania.

Drużyna Denizlisporu nie spisuje się najlepiej od początku rozgrywek 2020/21 Super Lig. Piłkarze prowadzeni przez Yalcina Kosukavaka przed meczem z Alanyasporem nie zanotowali zwycięstwa od sześciu kolejek z rzędu.

Upragnione przełamanie nastąpiło w niedzielnym starciu. Jedyną bramkę dla Denizlisporu już w 9. minucie zdobył Kolumbijczyk Hugo Rodallega.

Radosław Murawski znalazł się w wyjściowej jedenastce gospodarzy. 26-letni pomocnik obejrzał dwie żółte kartki, odpowiednio - w 52. i 71. minucie.

Barwy tureckiego klubu Murawski reprezentuje od lata minionego roku. Przed poprzednim sezonem piłkarz opuścił szeregi US Palermo.

W trwającym sezonie ligowym wystąpił w 10 meczach, w których strzelił 1 gola. Jego kontrakt wygaśnie wraz z końcem czerwca przyszłego roku.

Na ten moment Denizlispor jest dopiero na przedostatnim miejscu w lidze. Do Sivassporu, który znajduje się poza strefą spadkową, zespół Polaka traci 2 punkty.

Denizlispor - Alanyaspor Kulubu 1:0 (1:0) 1:0 - Hugo Rodallega 9'

Czytaj także: Rosja. Wyjaśniła się przyszłość reprezentanta Polski. Zostanie w Lokomotiwie Moskwa Ligue 1: AS Monaco przerwało złą passę. Radosław Majecki tylko wśród rezerwowych

Źródło artykułu: WP SportoweFakty