Ronaldinho żyje w strachu. Jego matka trafiła do szpitala z koronawirusem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Quality Sport Images / Na zdjęciu: Ronaldinho
Getty Images / Quality Sport Images / Na zdjęciu: Ronaldinho
zdjęcie autora artykułu

Mama Ronaldinho trafiła do szpitala i jest na oddziale intensywnej terapii. Legendarny piłkarz prosi kibiców o wsparcie w tych trudnych chwilach.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=5950]

Ronaldinho[/tag] w poniedziałek przekazał niepokojącą informację. Brazylijczyk zdradził na Twitterze, że jego matka jest zakażona koronawirusem i trafiła do szpitala.

"Drodzy przyjaciele, moja mama ma koronawirusa i wkrótce będziemy walczyć o jej powrót do zdrowia. Jest na oddziale intensywnej terapii i ma najlepszą opiekę. Z góry dziękuję za modlitwy, pozytywną energię i sympatię" - pisze Brazylijczyk.

W tej chwili niewiele więcej wiadomo. Miguelina Eloi Assis dos Santos jednak ma 71 lat, więc jest w grupie najwyższego ryzyka. Pozostaje liczyć, że wszystko dobrze się skończy.

Ronaldinho nie będzie najlepiej wspominać tego roku. W marcu wraz z bratem został aresztowany w Paragwaju za posługiwanie się fałszywym paszportem. Dopiero po czterech miesiącach udało mu się wrócić do domu.

Brazylia obecnie jest w gronie krajów, w których dobowy przyrost nowych zakażeń jest największy (minionej doby ponad 25 tys.). Od początku pandemii koronawirusem zakaziło się ponad 7 mln ludzi.

Nowy szczep koronawirusa. Arabia Saudyjska zamknęła granice. Problem przed Rajdem Dakar 2021 >> Koronawirus prawie zabił brata Tałanta Dujszebajewa. Teraz zakażony jest trener Łomży Vive >> ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: brutalny faul, a potem... bijatyka!

Źródło artykułu:
Komentarze (1)
avatar
Racoviak
22.12.2020
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Gdyby tylko Doktorek mogl mu cos tu poradzic ....