AC Milan zakończy rok jako lider Serie A. Wszystko dzięki bramce w doliczonym czasie [WIDEO]

AC Milan zapewnił sobie zwycięstwo 3:2 z Lazio w doliczonym czasie i dzięki temu spędzi przerwę świąteczno-noworoczną na pierwszym miejscu. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Theo Hernandez. Zobacz jego trafienie.

Karol Wasiek
Theo Hernandez Twitter / Na zdjęciu: Theo Hernandez
Fenomenalnie sezon 2020/2021 układa się dla zespołu AC Milan. Podopieczni Stefano Piolego zostali w środę ostatnim niepokonanym klubem w topowych pięciu ligach w Europie.

Rossoneri spotkanie z Lazio Rzym rozpoczęli równie dobrze jak poprzednie przeciwko US Sassuolo. Po 17 minutach AC Milan miał już dwie bramki zaliczki dzięki uderzeniom Ante Rebicia oraz Hakana Calhanoglu.

Lazio podniosło się po mocnych ciosach i potrafiło na przekór problemom doprowadzić do remisu 2:2. Rozstrzygnięcie nastąpiło w doliczonym czasie, kiedy to Theo Hernandez strzelił gola na 3:2 dla zespołu Stefano Piolego. Francuz wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego.

"Gooool", "Co za historia", "Theoooo" - krzyczeli z zachwytu komentatorzy stacji Eleven Sports.

Dzięki trafieniu Hernandeza AC Milan spędzi przerwę świąteczno-noworoczną na pierwszym miejscu w tabeli. Rossoneri mają punkt przewagi nad Interem Mediolan.