Serie A. Fani Interu wściekli na Arturo Vidala. Wszystko za sprawą małego gestu

Arturo Vidal rozwścieczył fanów Interu Mediolan. Nagrania, które krążą po sieci, wskazują na to, że Chilijczyk ucałował herb Juventusu przed niedzielnym meczem Serie A.

Mateusz Domański
Arturo Vidal (Inter) podczas meczu z Juventusem Getty Images / Marco Luzzani / Stringer / Na zdjęciu: Arturo Vidal (Inter) podczas meczu z Juventusem
Zawrzało wokół Arturo Vidala. Wszystko dlatego, że kamery telewizyjne wychwyciły moment, w którym Chilijczyk witał się z Giorgio Chiellinim. Oczywiście to nie samo przywitanie wzbudziło kontrowersje.

Fanów zbulwersowało to, że Vidal ucałował herb Juventusu. Przynajmniej tak sugeruje nagranie, które w ekspresowym tempie rozprzestrzenia się między innymi na Twitterze.

Kibice Interu Mediolan komentują zachowanie Vidala w mediach społecznościowych. Nie brakuje głosów krytyki.

Na boisku Vidal nie miał już żadnych sentymentów. W 12. minucie otworzył wynik spotkania Inter - Juventus. Do przerwy w tym meczu było 1:0.

Przypomnijmy, że Vidal niegdyś grał w Juventusie. Barw tego bronił od lipca 2011 roku do lipca 2015 roku.

22 września 2020 roku trafił do Interu. W bieżącym sezonie rozegrał w tym klubie 20 meczów. Zdobył w nich jedną bramkę, a ponadto zaliczył dwie asysty.

> Serie A. Kamil Glik zmieszany z błotem! "Katastrofalny mecz, horror"