La Liga. Co za bramka w 3. minucie meczu! "Rakieta tuż pod poprzeczkę" [WIDEO]

Daniel Parejo pokazał swój kunszt strzelecki. 31-letni pomocnik Villarreal huknął w sobotnim meczu z Realem Sociedad jak z armaty. Efekt? Cudowne trafienie.
Mateusz Domański
Cudowna bramka Daniela Parejo Twitter / Eleven Sports / Cudowna bramka Daniela Parejo

Takie bramki można oglądać w nieskończoność. Daniel Parejo udowodnił w sobotę, że stać go na strzelanie wręcz cudownych goli. Próbkę umiejętności dał już w trzeciej minucie meczu Villarreal CF - Real Sociedad.

Komentatorzy Eleven Sports byli pod ogromnym wrażeniem gola Parejo. - Co za trafienie. Absolutne golasso Daniela Parejo. Bomba z dystansu - mówił jeden z nich.

- Wow, ależ to zrobił. Ależ to uderzył Daniel Parejo! No proszę państwa, miały być fajerwerki, a tu rakieta na bramkę Alexa Remiro - dodawał drugi.

"Rakieta tuż pod poprzeczkę. Bramkarz bez szans? Musicie to zobaczyć" - możemy przeczytać z kolei na profilu Eleven Sports na Twitterze.

To trzecia bramka Parejo w tym sezonie najwyższej hiszpańskiej klasy rozgrywkowej. 31-latek ma na swoim koncie również dwie asysty.

Sobotni pojedynek Villarreal - Real Sociedad zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla gości w 93. minucie zdobył Alexander Isak.

> Serie A. Łukasz Skorupski bronił jak w transie. Włosi piszą o... cudach!
> Serie A: niepokonany Wojciech Szczęsny. Juventus nie odpuszcza liderom