Wspaniałe bramki gwiazd Barcelony. Griezmann pozazdrościł Messiemu (wideo)

Wygląda na to, że Lionel Messi zaczyna wracać do najlepszej formy. Argentyński gwiazdor popisał się piękną bramką w meczu FC Barcelona - SD Huesca (4:1). Niedługo później kapitalnym trafieniem popisał się Antoine Griezmann.

Robert Czykiel
gol Lionela Messiego Twitter / Na zdjęciu: gol Lionela Messiego
Media codziennie atakują kibiców nowymi plotkami na temat przyszłości Lionela Messiego. Gwiazdor Barcelony jednak nic sobie z tego nie robi. Skupia się na meczach, a w ostatnich tygodniach znowu regularnie strzela bramki.

Tym razem Argentyńczyk pokonał bramkarza w poniedziałkowym meczu z SD Huesca. To był gol w stylu Messiego, bo ręce same składają się do oklasków.

33-latek w 13. minucie kapitalnie minął zwodem obrońcę. Chwilę później zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Wyszło idealnie, bo piłka, odbijając się od poprzeczki, wpadła do bramki.

Messi w ten sposób uczcił rekord, który wyrównał w meczu z Huescą. To był jego mecz numer 767 w barwach Barcy i całej historii katalońskiego giganta tylko Xavi rozegrał tyle samo spotkań.

Argentyńczykowi najwyraźniej pozazdrościł Antoine Griezmann. Francuz w 36. minucie przymierzył zza pola karnego. Oddał strzał z odległości około 25 metrów, a piłka trafiła w samo okienko.

Na tym strzelanie w wykonaniu Barcelony się nie skończyło. Podopieczni Ronalda Koemana trafili jeszcze w 53. minucie, kiedy bramkarza gości pokonał Oscar Mingueza, a wynik na 4:1 ustalił Lionel Messi.

Cristiano Ronaldo i Lionel Messi na celowniku Paris Saint-Germain. Argentyńska gwiazda ustąpi miejsca w ekipie paryżan? >>

FC Barcelona w wyścigu po wielki talent. Będzie walczyć o niego m.in. z Bayernem Monachium >>

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy FC Barcelona zostanie mistrzem Hiszpanii?