Kolejny problem Manchesteru United. Francuz wróci do klubu z kontuzją

Anthony Martial dołączył do grona kontuzjowanych zawodników "Czerwonych Diabłów". Napastnik przedwcześnie opuścił murawę w niedzielnym meczu reprezentacji Francji.

Rafał Szymański
Anthony Martial Getty Images / Jan Kruger / Na zdjęciu: Anthony Martial
W ramach eliminacji mistrzostw świata podopieczni Didiera Deschampsa mierzyli się na wyjeździe z Kazachstanem. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2:0 na korzyść Francuzów.

Anthony Martial zapisał na swoim koncie asystę przy trafieniu Ousmane Dembele. Piłkarz Manchesteru United nie będzie jednak dobrze wspominał tego spotkania.

Na początku drugiej części gry 25-latek doznał kontuzji kolana. W 59. minucie musiał opuścić boisko i zastąpił go Kylian Mbappe. W tym momencie nie wiadomo, jak poważny jest uraz Martiala. Zawodnik najprawdopodobniej nie pomoże swoim kolegom w meczu z Bośnią i Hercegowiną (31 marca).

Ole Gunnar Solskjaer będzie miał duży ból głowy po przerwie reprezentacyjnej. Z problemami zdrowotnymi zmaga się również Marcus Rashford, który już opuścił zgrupowanie kadry i nie zagra z Polską - więcej TUTAJ.

W bieżącym sezonie Premier League Martial wystąpił dotychczas w 22 spotkaniach, w których strzelił 4 gole i zaliczył 5 asyst. Jego dorobek w seniorskiej reprezentacji Francji to 23 mecze i 1 bramka.