Prawdziwe wejście smoka! Tak Morata pokonał Drągowskiego (wideo)

To była pierwsza akcja w wykonaniu Alvaro Moraty po wejściu na boisko w meczu Serie A z Fiorentiną. Bartłomiej Drągowski zdołał dotknąć piłki po strzale napastnika Juventusu, ale ta znalazła się w siatce.

Piotr Bobakowski
Alvaro Morata - gol w meczu z Fiorentiną Twitter / /twitter.com/ELEVENSPORTSPL / Alvaro Morata - gol w meczu z Fiorentiną
Juventus FC miał ciężką przeprawę z Fiorentiną w meczu 33. kolejki włoskiej Serie A. Podopieczni Andrei Pirlo, którzy ciągle nie mogą być pewni gry w Lidze Mistrzów 2021/22, tylko zremisowali (1:1, więcej TUTAJ) na Stadio Artemio Franchi.

Jeden punkt dla Juve uratował Alvaro Morata. Hiszpan pojawił się na boisku na drugie 45 minut i w pierwszej akcji po przerwie wyrównał stan meczu. Napastnik Starej Damy popisał się fenomenalnym strzałem z bocznego sektora pola karnego.

Bartłomiej Drągowski wyciągnął się jak struna i zdołał dotknąć piłkę, ale ta ostatecznie wpadła do bramki.

"Wejście smoka Alvaro Moraty! Hiszpan pojawił się na boisku po przerwie i popisał się fantastycznym trafieniem!" - skomentowano na twitterowym koncie Eleven Sports, gdzie udostępniono wideo z golem z meczu Fiorentina - Juve.

Gospodarze prowadzili od 29. minuty. Dusan Vlahović "Panenką" z rzutu karnego pokonał Wojciecha Szczęsnego.