Znakomity występ Polaka. Dwa gole i asysta w Lidze Mistrzów (wideo)

Polski napastnik liderem klasyfikacji strzelców w Lidze Mistrzów. Tym razem nie chodzi o Roberta Lewandowskiego. To Kacper Przybyłko imponuje formą.

Robert Czykiel
Kacper Przybyłko Twitter / Na zdjęciu: Kacper Przybyłko
Liga Mistrzów CONCACAF zaczyna się rozkręcać, a w tej edycji rozgrywek na faworyta zaczyna wyrastać Philadelphia Union. Klub z MLS w ćwierćfinale walczy ze swoim ligowym rywalem Atlantą United. Drużyna, w której gra Kacper Przybyłko jest już jedną nogą w półfinale.

To właśnie polski napastnik był największym bohaterem meczu w Atlancie. Pierwsza połowa zakończyła się bez bramek, ale po przerwie oglądaliśmy popis naszego rodaka. Zaczęło się od dwóch bramek 28-latka.

Przybyłko najpierw z bliska wpakował piłkę do siatki, a potem z czternastego metra pokonał bramkarza. Nasz rodak mógł skompletować hat-tricka, ale w końcówce, gdy był sam na sam z bramkarzem, podał do Anthony'ego Fontany, który strzelił na 3:0.

Polak w tej chwili jest liderem klasyfikacji strzelców Ligi Mistrzów CONCACAF z czterema bramkami. Rewanż odbędzie się 5 maja. Philadelphia Union w przypadku awansu w półfinale zagra ze zwycięzcą pary Portland Timbers - Club America.

Gol Przybyłki na 1:0.

Gol Przybyłki na 2:0.

Asysta Przybyłki przy golu na 3:0.