Liga Europy. Wyniki półfinałów. Kiedy kolejne mecze?

Jedenaście goli padło w dwóch półfinałowych meczach Ligi Europy. Krok od finału jest Manchester United, który 6:2 ograł Romę. W drugim spotkaniu Villarreal 2:1 pokonał Arsenal.
Michał Piegza
Edin Dzeko (z lewej) i Victor Lindelof PAP/EPA / PETER POWELL / Na zdjęciu: Edin Dzeko (z lewej) i Victor Lindelof

Piłkarze Manchesteru United są blisko finału Ligi Europy. W pierwszym półfinale podopieczni Ole Gunnara Solskjaera 6:2 pokonali Romę. Do przerwy to goście prowadzili 2:1, ale po zmianie stron angielska drużyna zagrała bardzo skutecznie.

Więcej emocji jest na półmetku rywalizacji w drugiej parze półfinałowej. Villarreal ograł Arsenal 2:1, do przerwy prowadził 2:0. Hiszpański zespół powinien wygrać wyżej. Wszystko zmieniło się w końcówce, kiedy gospodarze drżeli o zwycięstwo.