Koszmar Jana Bednarka. Wpakował piłkę do własnej bramki [WIDEO]

Jan Bednarek nie zaliczy do udanych ostatniego sparingu przed rozpoczęciem nowego sezonu. Zespół Southampton przegrał w nim z Athletic Bilbao 1:3. Reprezentant Polski trafił do własnej bramki.

Mateusz Domański
Gol samobójczy Jana Bednarka YouTube / Southampton FC / Gol samobójczy Jana Bednarka
To był już ostatni mecz kontrolny Southampton FC przed rozpoczęciem Premier League. Wcześniej "Święci" pokonali 4:0 Cardiff, 3:1 Swansea, a także 1:0 Levante.

Z Athletikiem Bilbao korzystnego wyniku ugrać się nie udało. Już do przerwy zespół z Hiszpanii prowadził 2:0.

Po zmianie stron kontaktowego gola strzelił Theo Walcott. Następnie Southampton walczyło o doprowadzenie do remisu, ale nic z tego nie wynikło.

W 60. minucie gola na 3:1 zapisał przy swoim nazwisku Jan Bednarek. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Polak skierował piłkę do własnej bramki.

Bednarek nie zaprezentował się zatem zbyt dobrze przed inauguracją, która czeka zespół Southampton już w sobotę. Tego dnia "Święci" zagrają na wyjeździe z Evertonem. Początek o 16:00.

Czytaj także: > Real Madryt chce ponownie wypożyczyć wielki talent. Zagra u ligowego rywala > PKO Ekstraklasa. Pokaz niedokładności w Białymstoku. Zdecydował "strzał za 3 punkty"