Anna Lewandowska pokazała niesamowite zdjęcie. Wygląda niczym... Superwoman

Anna Lewandowska zamieściła w mediach społecznościowych kilka zdjęć z obozu treningowego "Camp by Ann". Fotki robią duże wrażenie.

PB
Anna Lewandowska Instagram / www.instagram.com/annalewandowskahpba / Anna Lewandowska
"Acro Yoga (połączenie elementów jogi i akrobatyki - przyp. red.) z przyjaciółmi z Majorki! 'Our Yoga Mind' sport łączy ludzi. I jak zawsze mówię - 'Camp by Ann' jest pełen różnych treningów. Dla wszystkich" - napisała Anna Lewandowska na Instagramie, gdzie udostępniła zdjęcia z obozu treningowego w ośrodku Dojo Stara Wieś.

Fotografie spodobały się internautom, a także samym uczestniczkom obozu. "Super trening!", "Ciekawe doświadczenie", "Akroyoga - zupełnie coś nowego poznałam", "Wspaniałe", "Cudnie" - skomentowali fani trenerki i blogerki promującej zdrowy tryb życia.

Na szczególną uwagę zasługuje fotka (patrz zdjęcie główne), na którym żona Roberta Lewandowskiego - niczym Superwoman - prezentuje wojowniczą pozę. Podczas wykonywania ćwiczenia mistrzyni karate oparła się na samych stopach partnera treningowego, który... leżał na plecach z uniesionymi nogami.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: świetna forma żony Kota. A zaledwie kilka miesięcy temu urodziła dziecko

32-letnia Lewandowska od lat organizuje obozy dla swoich fanów. "Camp by Ann" z powodu pandemii koronawirusa nie odbył się w ubiegłym roku, ale kolejna edycja rozpoczęła się w Dojo Stara Wieś w miniony weekend.

Zobacz zdjęcia z "Camp by Ann 2021" (kolejne migawki po kliknięciu w strzałkę po prawej stronie).

Zobacz:
Słodkie zdjęcie Lewandowskiej z córką. Zdradziła, jak ją nazywa
Krótko, ale wymownie. Tak Anna Lewandowska skomentowała sukces męża

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×