KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Jagiellonia Białystok pozyska pomocnika? Niebawem zacznie treningi

Jagiellonia Białystok być może w końcu pozyska nowego pomocnika. Treningi w podlaskim klubie rozpocznie niebawem Michał Nalepa. Problem w tym, że niewiadomą pozostaje możliwość zgłoszenia go do gry...

Kuba Cimoszko
Kuba Cimoszko
Michał Nalepa WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Michał Nalepa
Pozyskanie środkowego pomocnika było jednym z priorytetów Jagiellonii Białystok w trakcie letniego okienka transferowego. Wśród kandydatów był m.in. Jessy Benat. Ostatecznie jednak nie udało się nikim wzmocnić. Niewykluczone jednak, że sytuacja niebawem się zmieni.

Treningi w podlaskim klubie rozpocznie niebawem Michał Nalepa. "Jednocześnie informujemy, że aktualnie zawodnik nie może podpisać kontraktu z nowym klubem. Trwa załatwianie formalności i najbliższym czasie wyjaśni się czy będzie mógł związać się z nowym pracodawcą" - czytamy na oficjalnej stronie internetowej.

Przed kilkoma dniami Nalepa rozwiązał umowę za porozumieniem stron z Girenusporem. Co więc stoi na przeszkodzie, by go zakontraktować?

Według naszych informacji, problemów z ewentualnym zakontraktowaniem Nalepy w tej chwili nie ma. Kłopot w tym, że zawodnik rozwiązał swoją umowę z Girenusporem po zakończeniu okna transferowego w Super Lig. To oznacza, że nie można byłoby zarejestrować go w nowym klubie do rozpoczęcia kolejnego okienka, które w przypadku PKO Ekstraklasy oficjalnie startuje 1 lutego 2022 roku.

Jagiellonia obecnie próbuje ustalić jaką dokładnie datę i godzinę zapisano w dokumentach i elektronicznym systemie transferowym podczas odejścia 26-latka z Turcji. Jeżeli okaże się ona wcześniejsza niż się przypuszcza to zawodnika będzie można pozyskać poza okresem przeznaczonym na wzmocnienia.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: bramka-marzenie! Można oglądać do znudzenia
Czy Michał Nalepa byłby odpowiednim wzmocnieniem dla Jagiellonii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×