Sebastian Szymański puka do drzwi kadry. Polak miał udział przy bramce [WIDEO]

Sebastian Szymański zaliczył drugą asystę w bieżącym sezonie ligowym. 22-latek w niedzielę przyczynił się do zwycięstwa Dinama Moskwa w starciu z FK Sochi (1:0).

Rafał Szymański
Polak miał udział przy bramce Instagram / Polak miał udział przy bramce
Podopieczni Sandro Schwarza zdecydowanie lepiej weszli w mecz. Gospodarze otworzyli wynik w 12. minucie niedzielnego spotkania.

W środku pola bardzo przytomnie zachował się Sebastian Szymański, który wygrał przebitkę z przeciwnikiem. Pomocnik Dinama Moskwa uruchomił podaniem Arsena Zakhariana. Skrzydłowy znalazł sobie trochę miejsca, uderzył z dystansu i Soslan Dzhanaev nie miał żadnych szans na interwencję.

Piłkarze FK Sochi oddali więcej celnych strzałów, ale to goście mogli strzelić drugiego gola w 70. minucie. Nikola Moro znalazł drogę do siatki i po konsultacji z VAR sędzia odgwizdał spalonego.

Zespół Dinama dowiózł korzystny rezultat do końca i na tę chwilę jest wiceliderem Premier Ligi. FK Sochi znajduje się na najniższym stopniu podium.

Szymański opuścił plac gry po 60 minutach. Jego bilans w trwających rozgrywkach to osiem występów, trzy trafienia oraz dwie asysty. 22-latek walczy o powrót do reprezentacji Polski. Wychowanek Legii pierwotnie był powołany na wrześniowe zgrupowanie Biało-Czerwonych.