Niecodzienna sytuacja w PKO Ekstraklasie. Piłkarz Legii w roli głównej [WIDEO]

Różne cuda się działy w spotkaniu Legii Warszawa z Rakowem Częstochowa (2:3). Bartosz Slisz wykorzystał krótką przerwę w grze i posilił się batonikiem.

Rafał Szymański
Bartosz Slisz Twitter / CANALPLUS_SPORT / Na zdjęciu: Bartosz Slisz
Kibice nie mogli narzekać na brak emocji w szlagierze 9. kolejki PKO Ekstraklasy. Zwycięstwo Rakowowi Częstochowa zapewnił Ivi Lopez, który dwa razy trafił do siatki. Jednego gola dołożył jeszcze Fran Tudor. Na listę strzelców po stronie Legii Warszawa wpisali się Mahir Emreli oraz Igor Charatin.

Goście świętowali po zwycięstwie 3:2 przy Łazienkowskiej. Do nietypowego zdarzenia doszło w pierwszej połowie tego spotkania.

Kamery telewizyjne uchwyciły moment, gdy Bartosz Slisz upadł na murawę po faulu Vladislavsa Gutkovkisa. Pomocnik "Wojskowych" bardzo szybko się podniósł. Slisz prawdopodobnie miał przy sobie batonik energetyczny i w międzyczasie postanowił się posilić. Cała sytuacja wyglądała kuriozalnie.

Środkowy pomocnik nie dotrwał do ostatniego gwizdka sędziego Jarosława Przybyła. Po 64 minutach gry Tomas Pekhart wszedł na boisko za reprezentanta Polski.