Na ten moment wszyscy czekali. Niesamowita reakcja na powrót Arkadiusza Milika (wideo)

Arkadiusz Milik po kilku miesiącach przerwy w końcu wrócił na boisko. Ten fakt ucieszył nie tylko Polaka, ale także kibiców Olympique Marsylia, co pokazali w trakcie meczu Ligi Europy.

Robert Czykiel
Arkadiusz Milik Instagram / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik
To były kolejne trudne miesiące w karierze Arkadiusza Milika. Polski napastnik doznał kontuzji w ostatnim ligowym meczu poprzedniego sezonu. Nie pojechał na Euro 2020, a jego powrót bez przerwy się przeciągał. Na szczęście wygląda na to, że nasz rodak najgorsze ma za sobą.

27-latek wreszcie wrócił na boisko. Trener wpuścił go na boisko w 60. minucie w meczu z Galatasaray Stambuł w Lidze Europy. Mocno stęsknili się za nim kibice.

Milik został ciepło przywitany przez fanów Olympique Marsylia. Kiedy pojawił się przy linii bocznej, na stadionie zrobiła się wrzawa. Jeszcze głośnie było, gdy już zmienił Bambę Dienga.

Polak gola nie strzelił, a jego drużyna zremisowała 0:0. W tej chwili jednak najważniejszy jest fakt, że napastnik jest zdrowy i zaczyna łapać pierwsze minuty po kilkumiesięcznej przerwie.