Bunt w szatni Manchesteru United. Oto szczegóły

W Manchesterze United nie dzieje się dobrze. Nie dość, że drużyna skompromitowała się w meczu z Liverpoolem (0:5), to jeszcze nerwowo było w jej szatni. Angielskie media rozpisują się o zachowaniu gwiazdora.

Dawid Borek
Dawid Borek
Paul Pogba PAP/EPA / Na zdjęciu: Paul Pogba
Czerwone Diabły w niedzielnym spotkaniu Premier League już do przerwy przegrywały 0:4. W drugiej połowie Liverpool FC dołożył piątą bramkę, wygrywając na Old Trafford w Manchesterze 5:0. To był blamaż zespołu Ole Gunnara Solskjaera.

Ten starał się ratować wprowadzeniem na boisko Paula Pogby. Tyle, że Francuz zdążył rozegrać tylko kwadrans. W tym czasie stracił piłkę, po czym padł gol dla Liverpoolu. Później bezmyślnie sfaulował rywala, za co zobaczył czerwoną kartkę.

Pogba nie popisał się na boisku, nie lepiej zachował się w szatni. Tam pokazał, jakim szacunkiem darzy Ole Gunnara Solskjaera. A właściwie nie darzy.

"W szatni za czerwoną kartkę przeprosił kolegów z drużyny, a Solskjaera pominął. Norweski menedżer stracił poparcie starszych gwiazd" - opisuje "The Sun". To miała być "zemsta" za to, że Pogba na hit z Liverpoolem nie wyszedł w podstawowej jedenastce.

- Starał się stanąć na piłce, pokazać, jaki jest silny w środku boiska i podarował rywalom gola. Później został wyrzucony za absurdalny atak (...) Manchesterowi niczego nie zabraknie, jeśli Paul Pogba znów nie zagra - komentował zachowanie Paula Pogby Paul Scholes, w programie "Premier League Productions" (więcej TUTAJ).

Angielskie media dodają, że Pogba zawiesił rozmowy z Manchesterem United ws. nowego kontaktu. Jego umowa jest ważna tylko do końca tego sezonu.