Frankowski nie daje o sobie zapomnieć. Czwarty gol w sezonie [WIDEO]

Przemysław Frankowski kolejny raz pomógł RC Lens. Kadrowicz zdobył jedną z bramek w spotkaniu z ligowym z ES Troyes AC (4:0).

Rafał Szymański
gol Frankowskiego Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: gol Frankowskiego
Pierwsza połowa była piorunująca w wykonaniu piłkarzy RC Lens. Gospodarze mieli trzybramkową przewagę, a na listę strzelców wpisali się Arnaud Kalimuendo, Wesley Said oraz Jonathan Clauss.

Obraz gry nie zmienił się w drugiej odsłonie. Przemysław Frankowski błysnął w 60. minucie rywalizacji z ES Troyes AC.

Gael Kakuta dograł do lepiej ustawionego kolegi i Florian Sotoca strzelił prosto w bramkarza rywali. Piłka trafiła pod nogi Frankowskiego, który poszedł za akcją. Zawodnik RC Lens ustalił rezultat na 4:0.

Kadrowicz rozegrał całe spotkanie na pozycji lewego wahadłowego. 26-latek imponuje formą po przeprowadzce do Ligue 1. W bieżącym sezonie Ligue 1 wystąpił we wszystkich 13 meczach, zdobył już cztery bramki i zaliczył trzy asysty.

Frankowski ma pewne miejsce w kadrze Paulo Sousy. Selekcjoner powołał go na listopadowe mecze eliminacji mistrzostw świata. Być może reprezentant Polski w starciu z Andorą (12 listopada) zastąpi na lewej stronie Tymoteusza Puchacza, który przekroczył limit żółtych kartek.

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Frankowski jest najważniejszym graczem RC Lens?