KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

"Przecież mogłabym nie pracować". Szczere wyznanie Lewandowskiej

Anna Lewandowska przyznała się swoim fanom, że czasami bije się z myślami, czy jako mama dwóch córeczek powinna wychodzić z domu do pracy.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Anna Lewandowska Instagram / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
"Mamuśki czy Wy też czasami macie poczucie winy, kiedy to musicie wyjść z domu do pracy? Przecież to takie normalne... (podobno). A jednak cały czas 'biję się' z myślami, czy powinnam (przecież mogłabym nie pracować - wiem)" - czytamy na migawce z InstaStories (patrz poniżej), którą zamieściła Anna Lewandowska.

Mama dwóch córeczek - 4,5-letniej Klary oraz 16-miesięcznej Laury - i żona Roberta Lewandowskiego jest trenerką fitness, blogerką, a także bizneswoman. W kolejnym wpisie na portalu społecznościowym Lewandowska zdradziła, że najbliższe dwa dni będą dla niej bardzo intensywne, jeśli chodzi o pracę.

"Lubię to! Ostatnio stwierdziłam, że jeśli prowadzę życie na dwa domy, mając dwójkę dzieci i kilka firm... muszę przeorganizować kilka rzeczy. Poprawić, postawić na priorytety, inaczej zaplanować. (...) To kolejny mój cel. Balans na wszelkich płaszczyznach" - podkreśliła.

Trenerka dodała, że w związku z pandemią koronawirusa teraz jest częściej w domu niż kiedyś. Stara się też jak najwięcej pracować zdalnie, kiedy dzieci są w przedszkolu. Dla równowagi "dolatuje" na różne projekty. "Niby tylko dwa dni, albo aż... bardzo potrzebne dla oczyszczenia głowy" - zakończyła Lewandowska.
www.instagram.com/stories/annalewandowskahpba www.instagram.com/stories/annalewandowskahpba
www.instagram.com/stories/annalewandowskahpba www.instagram.com/stories/annalewandowskahpba
Zobacz: Anna Lewandowska zdradziła, jak nazywa swojego męża Ale szybko! Wielka niespodzianka w domu Lewandowskich ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: skąd ona ma tyle energii? Jędrzejczyk jest niczym... rakieta!
Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×