To jego pobili kibole Legii? Wpis żony nie pozostawia wątpliwości

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Luquinhas
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Luquinhas
zdjęcie autora artykułu

Luquinhas miał być jednym z tych piłkarzy Legii Warszawa, którzy najmocniej ucierpieli po ataku fizycznym ze strony pseudokibiców. Jego żona, o czym informuje "Super Express", opublikowała w sieci mocny wpis.

W tym artykule dowiesz się o:

- Nigdy nie wybaczę tego, co zrobili mojemu mężowi - napisała Jessica Vidal na Twitterze. "Super Express" informuje, że wpis w mediach społecznościowych został przez żonę Luquinhasa szybko usunięty. Z jej słów wynika, że faktycznie mogło dojść do aktu przemocy.

Z informacji dziennikarza WP SportoweFakty Piotra Koźmińskiego wynika, że do autokaru miała wpaść grupa kibiców Legii i fizycznie zaatakować piłkarzy.

Podobno najmocniej ucierpieli Mahir Emreli, Rafael Lopes i wspomniany wcześniej Luquinhas.

ZOBACZ WIDEO: Jest na ustach całego świata. Co za gol!

Klub nadal nie zajął jeszcze oficjalnego stanowiska w sprawie ataku na swoich piłkarzy w okolicach Legia Training Center. Wiadomo, że przedstawiciele Legii współpracują w tej sprawie z policją.

Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem prasowym warszawskiej policji, ale na ten moment nie ma żadnych nowych ustaleń. "Prosimy o cierpliwość, wszystko przekażemy za pomocą Twittera" - taką informację usłyszeliśmy.

Komenda Stołecznej Policji w niedzielny wieczór potwierdziła, że pseudokibice pojawili się pod ośrodkiem Legia Training Center. Jak czytamy, sytuacja została szybko opanowana.

"O godz. 19:45 w Książenicach pod ośrodkiem Legii zebrała się grupa kilkudziesięciu osób, które uniemożliwiły wjazd na teren ośrodka autokaru z piłkarzami. Na widok policjantów KSP osoby się rozbiegły. Na tę chwilę brak jest informacji wskazujących na użycie siły wobec piłkarzy" - napisano w krótkim komunikacie.

Piotr Koźmiński z WP SportoweFakty dodał, że obecna napięta sytuacja może mieć konkretne konsekwencje. Niewykluczone, że niektórzy zawodnicy wystąpią o rozwiązanie kontraktu, co byłoby kolejnym kłopotem dla klubu.

Legia po porażce z Wisłą Płock (0:1) spadła na ostatnie miejsce w PKO Ekstraklasie.

Zobacz wpis żony piłkarza Legii (źródło: Twitter / "Super Express"):

Czytaj także: Triumf Radomiaka w cieniu skandalu Kowalczyk bez ogródek o Legii

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Legia Warszawa utrzyma się w PKO Ekstraklasie?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (11)
avatar
Andrzej Rutkowski
14.12.2021
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
A panowie oczywiście byli w kominiarkach i nie da się ich zidentyfikować...a może tak jak kiedyś próbowano wprowadzić zakaz zakładania kominiarek w miejscach zgromadzeń czyli również na stadion Czytaj całość
avatar
zbynio76
13.12.2021
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
to jest przesłanie dla nastepców jesli sie decydujesz grac dla Ległej dajesz z siebie 200% bo inaczej liscie hhhheee  
avatar
zbynio76
13.12.2021
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
lepiej zagrajcie bez kibiców to sie zle skonczy  
avatar
MKSKorona1973
13.12.2021
Zgłoś do moderacji
1
1
Odpowiedz
Jeżeli Legia chce walczyć o utrzymanie w lidze to powinna dawać więcej szans młodym zawodnikom typu, Kostorz, Ciepiela, Nawotka, Skibicki czy Włodarczyk, jeżeli takie odpady Czytaj całość
avatar
Krogulec Kapuś Sp. zoo
13.12.2021
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Lać Luqiniasa - on jest najmniejszy i pewnie nie odda !!!!!