Łukasz Fabiański bohaterem. Zobacz jak obronił rzut karny

Arsenal FC wygrał z West Hamem United 2:0, ale gdyby nie Łukasz Fabiański, to Młoty zaliczyłyby wyższą porażkę. Polak obronił rzut karny i popisał się kilkoma innymi interwencjami. Zobacz skrót meczu.

Łukasz Witczyk
Łukasz Fabiański YouTube / Na zdjęciu: Łukasz Fabiański
Mecz Arsenal FC - West Ham United trzymał w napięciu do ostatniej minuty. Kanonierzy wykorzystali atut własnego boiska i pokonali lokalnego rywala 2:0. W 48. minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Gabriel Martinelli, a w końcówce rywala dobił Emile Smith Rowe.

Arsenal mógł wygrać zdecydowanie wyżej, ale Młoty w bramce miały Łukasza Fabiańskiego, który rozegrał kolejne świetne spotkanie. Doświadczony golkiper przypomniał się kibicom Arsenalu w najlepszy możliwy sposób.

Polak popisał się kilkoma świetnymi interwencjami i uratował West Ham przed jeszcze wyższą porażką. Fabiański w 69. minucie obronił rzut karny egzekwowany przez Alexandre'a Lacazette'a.

Po porażce West Ham spadł na piąte miejsce w tabeli Premier League. Arsenal jest czwarty.

Zobacz jak Fabiański obronił rzut karny (od 1:16):