Kibice Wisły przecierali oczy ze zdumienia. Zobacz tego gola!

Kibice Wisły Kraków przecierali oczy ze zdumienia po strzale Aschrafa El Mahdiouiego. Holender dał próbkę swoich umiejętności w meczu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

Rafał Szymański
gol Aschrafa El Mahdiouiego Twitter / Canal+ Sport / Na zdjęciu: gol Aschrafa El Mahdiouiego
Od pierwszych minut Wisła Kraków była stroną przeważającą. Podopieczni Adriana Guli stwarzali zagrożenie pod bramką Bruk-Bet Termaliki Nieciecza i dopięli swego w 23. minucie.

Matej Hanousek zagrał do Aschrafa El Mahdiouiego, który znalazł sobie trochę miejsca. Defensywny pomocnik Wisły fantastycznie huknął z dużej odległości i piłka była poza zasięgiem bramkarza gości. Trafienie Holendra może być mocnym kandydatem do miana bramki sezonu w PKO Ekstraklasa.

Tomasz Loska bił się w pierś na antenie Canal+ Sport. - Piłka zmieniła trajektorię. Taka bramka to jest zdecydowanie mój błąd. To się zdarza w życiu bramkarza. Jak ja popełniam błąd, to już nikt mi nie pomoże. W pierwszej połowie zaprezentowaliśmy się bardzo słabo i zostawialiśmy Wiśle bardzo dużo miejsca - stwierdził golkiper.

W ten sposób El Mahidoui strzelił pierwszego gola na polskich boiskach. Holenderski piłkarz latem przeszedł z AS Trencin do Wisły na zasadzie wolnego transferu. 25-latek wystąpił łącznie 17 razy na wszystkich frontach.

Zawodnicy "Białej Gwiazdy" nie spuszczali nogi z gazu. Później na na listę strzelców wpisali się Yaw Yeboah oraz Michal Skvarka. Ostatecznie zespół Guli zwyciężył 3:0 z beniaminkiem.

Dosadny wpis żony napastnika Legii. Kilku osobom pójdzie w pięty!
"Miedziowi" rozglądają się na rynku trenerskim. Wielki powrót?