Co za precyzja! Gol z połowy boiska w Hiszpanii [WIDEO]

Angel Correa dał próbkę swoich umiejętności w meczu z Villarreal CF. Napastnik Atletico Madryt zdecydował się na strzał z kilkudziesięciu metrów.

Rafał Szymański
gol Angela Correi Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: gol Angela Correi
Atletico Madryt było zdecydowanym faworytem niedzielnego meczu. Worek z bramkami rozwiązał się już w 10. minucie.

Angel Correa przechwycił piłkę w środku pola i kątem oka dostrzegł, że Geronimo Rulli stał daleko od własnej bramki. Zawodnik "Rojiblancos" fantastycznie przymierzył z kilkudziesięciu metrów. Golkiper powinien zachować się lepiej, jednak bez winy nie był Dani Parejo, który zanotował stratę.

Później Villarreal CF był stroną przeważającą. W 23. minucie Alberto Moreno nie wykorzystał rzutu karnego, ale chwilę po tej sytuacji Pau Torres doprowadził do wyrównania.

Moreno zrehabilitował się na początku drugiej odsłony i wpisał się na listę strzelców. W 68. minucie bramkę na 2:2 zdobył Geoffrey Kondogbia. Obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów. Po 20 seriach gier Atletico zajmuje czwarte miejsce w stawce.

Correa nie zawodzi w bieżącym sezonie Primera Division. To był już siódmy gol reprezentanta Argentyny, taką samą liczbę bramek zdobył Luis Suarez. 26-latek ma na swoim koncie też cztery asysty.