KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Nie Nawałka. Kulesza spotka się dziś z innym kandydatem!

Cezary Kulesza jeszcze nie podjął ostatecznej decyzji, kto zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski. Choć ma za sobą rozmowę z Adamem Nawałką, to w "Przeglądzie Sportowym" przyznał, że w piątek spotka się z kolejnym kandydatem.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Adam Nawałka Getty Images / Richard Heathcote / Na zdjęciu: Adam Nawałka
W końcu doszło do spotkania Adama Nawałki z Cezarym Kuleszą. Takie informacje zdradził w WP SportoweFakty Piotr Koźmiński. Czy to oznacza, że wielki powrót do reprezentacji Polski już jest przesądzony? Wygląda na to, że niekoniecznie.

Prezes PZPN udzielił wywiadu "Przeglądowi Sportowemu". Kulesza zapytany, czy w piątek spotka się z Nawałką, odpowiedział, że nie, bo czekają go rozmowy z innym polskim szkoleniowcem. W tej kwestii nie kłamie, skoro jak wspomnieliśmy, z byłym selekcjonerem widział się dzień wcześniej.

Szef polskiego futbolu jednak zdradził, których dwóch trenerów widziałby w drużynie narodowej. Po wymienieniu całej listy Polaków (Czesław Michniewicz, Michał Probierz, Jerzy Brzęczek, Jan Urban i Maciej Skorża) dodał do niej znanego szkoleniowca z PKO Ekstraklasy.

ZOBACZ WIDEO: Co oni zrobili?! Takiego rzutu wolnego jeszcze nie było

- Jest jeszcze Kosta Runjaić z Pogoni, to również jest bardzo dobry trener - przyznał Kulesza.

Przyznał, że Niemiec nie ma polskiego paszportu, ale "ma za to unijny". Nie można zatem wykluczyć, że to z nim będzie rozmawiać w piątek. Drugi typ to Czesław Michniewicz.

- To też jest dobry kandydat, mówię całkowicie poważnie. Potrafi przygotować zespół do wykonania konkretnego zadania, pokazał to podczas pracy z młodzieżówką. Ale powtórzę: nie zdradzę, czy jego mam na myśli - mówi szef PZPN.

Widać zatem, że jeszcze nie jest przesądzony powrót Nawałki. Cezary Kulesza jednak nie chciał złożyć żadnej deklaracji, kiedy poznamy nowego selekcjonera.

"To ja przepraszam!". Tomaszewski grzmi, chodzi o Nawałkę >>

Zdradził, kto zostanie selekcjonerem i kiedy go poznamy >>

Czy Nawałka powinien wrócić do reprezentacji Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (15)
 • Felek Zgłoś komentarz
  Pogoń wczoraj wyjechała do Turcji razem z Runajićem ,nie ściemiajcie.
  • Felek Zgłoś komentarz
   Pogoń wczoraj wyjechała do Turcji razem z Runajićem ,nie ściemiajcie.
   • tony1981 Zgłoś komentarz
    A. Kawałka już był i nie zdał egzaminu panu już dziękujemy. Wiem że kadra pijusow na niego czeka. Naszym przydal by sie detoks zrobic?
    • tony1981 Zgłoś komentarz
     Pleprezes zrobił sobie prywatny show z wyborem trenera. Już dwa tygodnie przygotowań i analiz w Du..e a on dalej szuka wczorajszego dnia A reszta zachowuje się jak małpa zwisająca z drzewa
     Czytaj całość
     jedną ręką trzyma się gałęzi A druga wpiepsza banana . On tak samo nie nadaje się na swoje stanowisko jak Nawałka!!! Kolesiostwo, sitwa nie do ruszenia od około 2 dekad ale Nawalka pasuje naszym pseudo piłkarzom, pełen luz tańce chulanki swoboda. Niech wszyscy sobie przypomną jaki to wybitny trener:) który w ogóle nie umie reagować podczas meczu na to co się dzieje na boisku" katastrofa!!!!!" Dla mnie to świadome wpuszczenie konia trojanskiego na te baraże ciekawe ile ruscy zapłacili za taka decyzje ale cuz Show trwa kolesiostwo w komplecie można jechać do Rosji napić !!!!
     • tony1981 Zgłoś komentarz
      Pleprezes zrobił sobie prywatny show z wyborem trenera. Już dwa tygodnie przygotowań i analiz w Du..e a on dalej szuka wczorajszego dnia A reszta zachowuje się jak małpa zwisająca z drzewa
      Czytaj całość
      jedną ręką trzyma się gałęzi A druga większa banana . On tak samo nie nadaje się na swoje stanowisko jak Nawałka!!! Kolesiostwo, sitwa nie do ruszenia od około 2 dekad ale Nawalka pasuje naszym pseudo piłkarzom, pełen luz tańce chulanki swoboda. Niech wszyscy sobie przypomną jaki to wybitny trener:) który w ogóle nie umie reagować podczas meczu na to co się dzieje na boisku" katastrofa!!!!!" Dla mnie to świadome wpuszczenie konia trojanskiego na te baraże ciekawe ile ruscy zapłacili za taka decyzje ale cuz Show trwa kolesiostwo w komplecie można jechać do Rosji napić !!!!
      • Rafi Neo Zgłoś komentarz
       PZPN udaje, że " wybiera i przebiera" jak super panna na wydaniu. A gdy przchodzi do konkretów to okazuje się, że byle klub z Turcji lub innego kraju oferuje trenerom rocznie
       Czytaj całość
       więcej niż ta cała polska, nadęta federacja
       • Bogus C Zgłoś komentarz
        A Kulesza czyta te artykuły i ma niezłą bekę. Wczoraj wieczorem Nawałka był pewniakiem na 200 procent.
        • Legionowiak 3.0 Zgłoś komentarz
         Tylko Slaven Bilić nadaje się na selekcjonera Reprezentacji Polski!
         • Patrice Albert Zgłoś komentarz
          Tylko Slaven Bilic lub Henryk Henryk Kasperczak. Kasperczak z młodymi asystentami jak Łukasz Piszczek. Nawalka to jest rosyjskim agentem. Całkowicie zdyskredytował się na mundialu w
          Czytaj całość
          Rosji. Pamiętam, jak opalał się na basenie w Soczi i flirtował tam z Rosjankami, a także jak psuł relacje z Polańskim, który powiedział o nim prawdę. Pamiętam też, jak promował Peszko. Nawalka nie jest autorytetem obiektywnym. Kasperczak odnosił sukcesy z każdą drużyną piłkarską, którą zarządzał i zasługuje na kierowanie reprezentacją Polski, bez względu na wiek. Adam Kawalka= 4-4-2 bez zmian przez 90 min.
          • random47 Zgłoś komentarz
           Michniewicz ? Ten od Fryzjera ? Naprawdę to się dzieje? Polska kopana jednak nigdy z bagna się nie wydostanie !!!! Teddy Boy - Fryzjer siedzi czy wyszedł? Jeśli siedzi to jak do
           Czytaj całość
           sztabu ? Chyba , że na przepustkach jednodniowych by Michniewiczowi pomagał.
           • Teddy Boy Zgłoś komentarz
            Czesław "711 połączeń" Michniewicz pewnie wziąłby do swojego sztabu Fryzjera...
            • zbych22 Zgłoś komentarz
             Wyboru Kulesza już dokonał, a toczone dalsze rozmowy są czysto kurtuazyjne i służą prezesowi do nauki.
             Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
             ×
             Sport na ×