Tak ekipa Frankowskiego wywalczyła zwycięstwo. Piękny gol w doliczonym czasie! (wideo)

Gdy arbiter doliczył sześć minut do drugiej połowy, na tablicy wyników było jeszcze 1:1. Chwilę przed końcowym gwizdkiem świetnym strzałem popisał się Seko Fofana, który dał RC Lens zwycięstwo w starciu przeciwko AS Saint-Etienne.

Mateusz Byczkowski
Gol w meczu ekipy Frankowskiego Twitter / Gol w meczu ekipy Frankowskiego
Drużyna Przemysława Frankowskiego w 2022 rok weszła zwycięstwem z Stade Rennais. W następnej kolejce czekało ją wyjazdowe starcie przeciwko AS Saint-Etienne, które zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Ligue 1.

Mimo, że przed sobotnim obie ekipy dzieliło aż osiemnaście punktów, o zwycięstwo RC Lens musiało walczyć do samego końca. Co więcej do przerwy to właśnie gospodarze prowadzili za sprawą gola Ryada Boudebouza.

W drugiej połowie na nieco mniej niż kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry stan meczu wyrównał Florian Sotoca, który kilkanaście minut wcześniej zastąpił na boisku Wesleya Saida. Wszystko wskazywało na to, że nic już się nie zmieni.

Jednak w doliczonym czasie na prawą nogę w polu karnym AS Saint-Etienne zszedł Seko Fofana i przymierzył w długi róg. Jego uderzenie było tak precyzyjne, że golkiper rywali nie miał nic do powiedzenia.

Ostatecznie zespół Przemysława Frankowskiego wygrał sobotnie spotkanie 2:1 i zameldował się na czwartej pozycji w tabeli. Reprezentant Polski w drugiej połowie został zmieniony przez Corentina Jeana.