Zwrot ws. wyboru selekcjonera. Jerzy Brzęczek nadal w grze?

Nie tylko reprezentacja Polski boryka się z bezkrólewiem na pozycji selekcjonera. Podobnie jest w przypadku Kosowa. Chociaż wydawało się, że tam decyzja już zapadła to niezupełnie. W takim wypadku szansę na angaż nadal ma Jerzy Brzęczek.

Artur Babicz
Artur Babicz
Na zdjęciu od lewej: Robert Lewandowski i Jerzy Brzęczek PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu od lewej: Robert Lewandowski i Jerzy Brzęczek
Wydawało się, że Jerzy Brzęczek może zapomnieć o stanowisku selekcjonera reprezentacji Kosowa. Wszystkie doniesienia mówiły, iż nowym selekcjonerem tamtejszej kadry zostanie Felix Magath (więcej TUTAJ). Okazało się jednak, że znany trener jest zbyt drogi dla federacji i wznowiono poszukiwania.

Innym z faworytów był również Christoph Daum. Jednak według informacji "Super Expressu" wystąpiły również problemy z dogadaniem się z tym szkoleniowcem. W takim razie wynika, że Jerzy Brzęczyk znów może mieć nadzieję na powrót do pracy.

Już od kilku tygodni mówiło się, że były selekcjoner reprezentacji Polski jest w ścisłym gronie faworytów na to stanowisko. Zresztą potwierdzał to prezes tamtejszej federacji. Czy Jerzy Brzęczek zostanie selekcjonerem tego kraju? Najprawdopodobniej przekonamy się o tym w najbliższym tygodniu, bowiem to właśnie wtedy ma zostać ogłoszona oficjalna decyzja.

Gdyby Jerzy Brzęczek rozpoczął pracę w Kosowie to miałby sporo czasu na spokojne przygotowania. Najbliższe starcia tej reprezentacji są zaplanowane dopiero na czerwiec i startującą wówczas Ligę Narodów UEFA.

Zobacz także: Kowalczyk skomentował Polski Ład
Zobacz także: Milik wymownie o potencjalnym transferze

ZOBACZ WIDEO: Nawałka nagle ma konkurencję. Były selekcjoner tłumaczy działania PZPN
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×