Jak kupić bilety na finał baraży o MŚ 2022? Nie przegap tej daty!

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: piłkarze reprezentacji Polski
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: piłkarze reprezentacji Polski
zdjęcie autora artykułu

29 marca reprezentacja Polski rozegra na Stadionie Śląskim w Chorzowie finał baraży o mistrzostwa świata 2022. Polacy zmierzą się ze zwycięzcą starcia Szwecja - Czechy. PZPN wprowadził zmianę odnośnie zakupu biletów.

W tym artykule dowiesz się o:

Jeden z najważniejszych meczów reprezentacji Polski w ostatnich latach zbliża się wielkimi krokami. Do rozpoczęcia pierwszego zgrupowania kadry pod wodzą Czesława Michniewicza zostały niecałe 2 tygodnie.

Chętnych na bilety nie brakuje. Drużyna narodowa generuje ogromne zainteresowanie. Już jesienią ciężko było o wejściówki na stadion. Najlepsze miejsca znikają już po kilkudziesięciu minutach.

Dlatego tak ważnym jest, by wiedzieć, kiedy rozpocznie się sprzedaż. Początkowo miała ona rozpocząć się w czwartek 10 marca, jednak PZPN przesunął ją o jeden dzień. Bilety pojawią się w piątek 11 marca, rano. Związek nie podał konkretnej godziny.

ZOBACZ WIDEO: Lewandowski zrezygnował z olbrzymich pieniędzy. "Od razu rozpętała się burza"

Jesienią ogłoszono podwyżki cen za wszystkie kategorie wejściówek na spotkania reprezentacji Polski w piłce nożnej. Niestety koszty będą jeszcze większe. Za najsłabsze miejsca trzeba będzie teraz zapłacić 120 złotych, średni poziom to 180 złotych, natomiast najlepsze siedziska wyceniono na 240 złotych.

Dla porównania, na wrześniowy mecz na Stadionie Narodowym przeciwko reprezentacji Anglii, ceny kształtowały się odpowiednio: 90-120-160.

Finał barażu o wyjazd na mundial w Katarze odbędzie się w Chorzowie 29 marca 2022. Start spotkania zaplanowano na godzinę 20:45.

Czytaj także: Wiemy, skąd Krychowiak ma oferty Wychował się w Barcelonie, grał w Liverpoolu, a teraz trafi do Zabrza?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)