Liga Mistrzów. Wyniki wtorkowych meczów

We wtorek poznaliśmy kolejnych dwóch ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów. Dalej grają zespoły Atletico Madryt i Benfiki Lizbona.

Michał Piegza
Antony Matheus Dos Santos (z lewej) i Julian Weigl PAP/EPA / MAURICE VAN STEEN / Na zdjęciu: Antony Matheus Dos Santos (z lewej) i Julian Weigl
Sporo było emocji we wtorkowych meczach Ligi Mistrzów. Po zaciętym boju awans wywalczyło Atletico. Mistrzowie Hiszpanii po remisie w pierwszym spotkaniu z Manchesterem United 1:1, w rewanżu wygrali 1:0. Gola na wagę zwycięstwa dla drużyny z Madrytu zdobył w końcówce 1. połowy Renan Lodi.

Jedna bramka padła także w Amsterdamie. W Lizbonie Ajax zremisował z Benfiką 2:2. W Holandii gola na wagę awansu zdobył portugalski zespół. W 77. minucie do siatki gospodarzy trafił Darwin Nunez.

Manchester United  - Atletico Madryt 0:1 (0:1) --> RELACJA
0:1 - Renan Lodi 41'

W pierwszym meczu: 1:1
Awans: Atletico Madryt.

Ajax Amsterdam - Benfica Lizbona 0:1 (0:0) --> RELACJA
0:1 - Darwin Nunez 77'

Awans: Benfica Lizbona.