Genialny Mueller, skuteczny Lewandowski. Zobacz drugiego gola Polaka [WIDEO]

Robert Lewandowski strzelił dwa gole w meczu Bayern Monachium - 1. FC Union Berlin (4:0). Przy drugim trafieniu show skradł Thomas Mueller.

Robert Czykiel
drugi gol Lewandowskiego w meczu z Unionem Materiały prasowe / Na zdjęciu: drugi gol Lewandowskiego w meczu z Unionem
Forma strzelecka Roberta Lewandowskiego może cieszyć przed nadchodzącym zgrupowaniem reprezentacji Polski i barażem o awans na MŚ 2022. W sobotę 19 marca polski napastnik dwukrotnie pokonał bramkarza Unionu Berlin, a Bayern Monachium ostatecznie wygrał 4:0.

"Lewy" najpierw tuż przed przerwą wykorzystał rzut karny. Potem w drugiej minucie drugiej połowy powiększył swój dorobek bramkowy. Tym razem z bliska wykorzystał podanie od Jamala Musiali.

W tej akcji jednak geniuszem błysnął Thomas Mueller. To on świetnym zagraniem z pierwszej piłki uruchomił Musialę.

Lewandowski w tej chwili ma na koncie 31. bramek w Bundeslidze. Do rekordu z poprzedniego sezonu brakuje mu już tylko dziesięciu trafień. Do końca sezonu ligowego zostało jeszcze osiem spotkań.

Źródło: Viaplay