Lewandowski? Nie to Milik. Zobacz, co zrobił snajper Marsylii

Arkadiusz Milik otworzył wynik spotkania Ligue 1 Marsylii z Nice. Polski napastnik bardzo pewnie wykonał rzut karny - z lekkim zatrzymaniem.

Piotr Bobakowski
Arkadiusz Milik - rzut karny przeciwko Nice Twitter / twitter.com/CANALPLUS_SPORT / Arkadiusz Milik - rzut karny przeciwko Nice
Arkadiusz Milik imponuje formą przed zgrupowaniem reprezentacji Polski. W niedzielę napastnik Olympique Marsylia zdobył bramkę w meczu z OGC Nice i ma już na koncie siedem trafień w tym sezonie Ligue 1.

Turek Cengiz Under w 45. minucie wywalczył rzut karny dla Olympique. Piłkę na 11. metrze ustawił Milik. Reprezentant Polski wziął rozbieg, na chwilę jak Robert Lewandowski niemal się zatrzymał, by zaraz potem pewnym strzałem ulokować futbolówkę w siatce.

"Podręcznikowe wykonanie karnego przez Milika" - skomentowano na twitterowym profilu telewizji Canal+ Sport, na który udostępniono wideo z "jedenastką" w wykonaniu wychowanka Rozwoju Katowice.

Do przerwy Marsylia prowadziła z OGC Nice 1:0 (ostatecznie wygrała 2:1 - relacja TUTAJ).