Awantura na boisku! Sędzia uznał kontrowersyjną bramkę

Do niemałej awantury doszło w Rotterdamie, gdzie tamtejszy Feyenoord mierzył się ze Slavią Praga. Sędzia zaliczył kontrowersyjnego gola dla gości, a pomiędzy zawodnikami doszło do przepychanek.

Mateusz Kozanecki
Kontrowersyjna bramka Slavii Praga Materiały prasowe / Viaplay / Kontrowersyjna bramka Slavii Praga
Ogromnych emocji, nie tylko czysto sportowych, dostarczyło spotkanie w ramach Ligi Konferencji Europy pomiędzy Feyenoordem Rotterdam i Slavią Praga.

Już w 10. minucie gola dla gospodarzy strzelił Luis Sinisterra. Pod koniec pierwszej połowy goście, za sprawą Petera Olayinki, doprowadzili do remisu, choć stało się to w kontrowersyjnych okolicznościach.

Piłkarze Feyenoordu domagali się odgwizdania pozycji spalonej u zawodnika rywali. Ponieważ w Rotterdamie nie było VAR, sędzia nie mógł przeanalizować zapisu całej sytuacji.

Na boisku zrobiło się bardzo nerwowo. Pomiędzy piłkarzami obu zespołów doszło do przepychanek. Żółte kartki obejrzeli Marcus Pedersen, Ofir Marciano i Peter Olayinka, a czerwoną ukarany został jeden z członków sztabu.

W drugiej połowie również działo się sporo. W piątej minucie doliczonego czasu gry na 3:3 strzelił Ibrahim Traore, ratując remis Slavii.

Zobacz bramkę na 1:1 w meczu Feyenoord - Slavia:

Źródło: Viaplay

Ależ kanonada! Polskie piłkarki zmiażdzyły rywalki z Armenii!