Bramkarz Barcelony nie miał żadnych szans. Cudowny gol w Lidze Europy [WIDEO]

Eintracht Frankfurt sprawił dużą niespodziankę w ćwierćfinale Ligi Europy, remisując z Barceloną (1:1). Ozdobą spotkania był gol Ansgara Knauffa, który można oglądać bez końca.

Robert Czykiel
gol Ansgara Knauffa Materiały prasowe / Na zdjęciu: gol Ansgara Knauffa
FC Barcelona w ostatnich tygodniach jest w świetnej formie, czego potwierdzeniem była seria czterech zwycięstw z rzędu. Dlatego wszyscy spodziewali się, że drużyna prowadzona przez Xaviego bez większych problemów podtrzyma passę w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Europy.

Eintracht Frankfurt jednak pokazał, że nie można go lekceważyć. Przedstawiciel Bundesligi prowadził 1:0 od 48 minuty. Wtedy Marca-Andre ter Stegena pokonał Ansgar Knauff.

Niemiecki pomocnik popisał się przepięknym trafieniem. Na osiemnastym metrze przyjął piłkę wybitą przez zawodnika "Dumy Katalonii" i kapitalnie uderzył prostym podbiciem. Bramkarz nie miał żadnych szans na skuteczną interwencję.

Katalończycy ostatecznie byli w stanie odpowiedzieć jednym golem. Barca nawet grała w przewadze jednego zawodnika od 78. minuty, ale to niewiele dało i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Rewanż w Barcelonie odbędzie się w czwartek 14 kwietnia.

Źródło: Viaplay