Cały stadion zamarł. Dramatyczne chwile w meczu Arminii [WIDEO]

Do koszmarnie wyglądającego zdarzenia doszło podczas meczu VfL Wolfsburg - Arminia Bielefeld. Cedric Brunner stracił przytomność po tym, jak zderzył się głową z Jonasem Windem. Boisko opuścił na noszach.

Mateusz Kozanecki
Dramatyczna sytuacja w Wolfsburgu Materiały prasowe / Viaplay / Dramatyczna sytuacja w Wolfsburgu
W meczu 29. kolejki niemieckiej Bundesligi VfL Wolfsburg podejmował Arminię Bielefeld. Gospodarze już w 11. minucie wyszli na prowadzenie po bramce Lukasa Nmechi.

W 27. minucie cały stadion zamarł. W polu karnym głowami zderzyli się Cedric Brunner i Jonas Wind. Zawodnik Arminii padł nieprzytomny na murawę.

To były obrazki tylko dla widzów o mocnych nerwach. Przy zawodniku momentalnie pojawiły się służby medyczne. Niedługo później Brunner na noszach opuścił boisko.

Więcej szczęścia miał Wind, który po interwencji lekarzy mógł kontynuować spotkanie. VfL ostatecznie zwyciężyło aż 4:0.

Po zakończeniu meczu kierownictwo Arminii przekazało w mediach społecznościowych, że Brunner odzyskał przytomność i trafił do szpitala na badania.