Totalne szaleństwo! Zobacz, co się działo w szatni

Gigantyczna sensacja w Lidze Mistrzów. Piłkarze Villarreal CF, którzy wyeliminowali z rozgrywek Bayern Monachium, bardzo długo świętowali wielki sukces. Do sieci trafiło nagranie z szatni.

Karol Wasiek
radość w szatni Villarreal CF Instagram / radość w szatni Villarreal CF
"Kto chciałby imprezować w tej szatni?" - takie pytanie zadali przedstawiciele Villarreal CF pod nagraniem, które zamieszczano w mediach społecznościowych hiszpańskiego klubu.

Przypomnijmy, że Bayern Monachium w rewanżowym spotkaniu Ligi Mistrzów musiał odrabiać straty, w pierwszym meczu przegrał w Hiszpanii 0:1. Na trafienie trzeba było czekać do 52. minuty.

Goście popełnili błąd przy wyprowadzeniu akcji, a piłkę Robertowi Lewandowskiemu dostarczył Thomas Mueller. Polak precyzyjnym otworzył wynik meczu. To jednak nie wystarczyło do awansu, bo rywale w 88. minucie odpowiedzieli trafieniem na wagę remisu i awansu.

To gigantyczna sensacja. Mało kto bowiem spodziewał się tego, że Hiszpanie są w stanie wyeliminować Bayern, który uchodził za jednego z faworytów tych rozgrywek. Nic dziwnego, że w szatni Villarreal CF zapanowała gigantyczna radość. Piłkarze tańczyli i śpiewali, a jeden z nich wskoczył nawet na szafkę.