Fantastyczna asysta Nicoli Zalewskiego! [WIDEO]

Nicola Zalewski popisał się znakomitą asystą w meczu ćwierćfinałowym Ligi Konferencji Europy pomiędzy AS Romą a norweskim FK Bodo/Glimt. Akcja palce lizać.

PS
Kapitalna asysta Zalewskiego Materiały prasowe / Viaplay / Kapitalna asysta Zalewskiego
Nicola Zalewski znów błysnął w barwach AS Romy. Reprezentant Polski wyszedł od pierwszej minuty na ćwierćfinałowy mecz Ligi Konferencji Europy z norweskim FK Bodo/Glimt i popisał się doskonałą asystą.

W 29. minucie Roma wyszła z szybką kontrą po rzucie rożnym rywali. Do piłki dopadł Zalewski, ruszył lewym skrzydłem, po czym idealnym prostopadłym podaniem uruchomił Nicolę Zaniolo, który przelobował bramkarza gości.

W pierwszym meczu Bodo/Glimt wygrało u siebie 2:1, ale w Rzymie Roma natychmiast wzięła się do odrabiania strat. Wspomniana asysta Zalewskiego wydarzyła się przy trzeciej bramce dla włoskiego zespołu. Po przerwie natomiast Zaniolo skompletował hat-tricka, a później został zmieniony.

Źródło: Viaplay

Niespodziewana wizyta Michniewicza. "Czy przypadkiem o czymś nie wiemy?"

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)