Zadali dwa ciosy w dwie minuty. Tak Liverpool wyszedł na prowadzenie [WIDEO]

Kapitalny początek drugiej połowy zaliczyli piłkarze Liverpoolu. Potrzebowali zaledwie 120 sekund, aby wyjść na dwubramkowe prowadzenie. Zobacz, jak podopieczni Juergena Kloppa tego dokonali.

Mateusz Kozanecki
Bramka Liverpoolu na 1:0 Twitter / Polsat Sport / Bramka Liverpoolu na 1:0
W drugim półfinale Ligi Mistrzów Liverpool FC mierzył się z Villarreal CF. W pierwszej części gry kibice nie doczekali się bramek, choć okazje się pojawiały.

Zespół Juergena Kloppa po zmianie stron momentalnie ruszył do ataku. W 53. minucie Trent Alexander-Arnold zagrał do Jordana Hendersona, a ten momentalnie dośrodkował w pole karne.

Piłka odbiła się od Pervisa Estupinana. Było to na tyle niefortunne, że mocno zaskoczyło strzegącego bramki Geronimo Rulliego i zrobiło się 1:0.

Gospodarze nie zdążyli się nacieszyć z trafienia, a już było 2:0. Po zaledwie 120 sekundach Mohamed Salah zagrał do Sadio Mane, po czym ten skierował piłkę do siatki.

Samobójcza bramka na 1:0

Bramka Sadio Mane na 2:0