Probierz znów zaskoczy? Może go powołać

Jako doświadczony trener ligowy Michał Probierz nie ma żadnego problemu ze stawianiem na piłkarzy grających na krajowych podwórku. Młodzieżowi reprezentanci walczą o względy nowego selekcjonera. Właśnie oni mogą zabezpieczyć przyszłość drużyny.

Rafał Szymański
Rafał Szymański

Po odejściu Fernando Santosa nastąpiła gwałtowna zmiana. Portugalczyk niechętnie spoglądał w kierunku PKO Ekstraklasy. Dość powiedzieć, że zapisał się w historii jako selekcjoner, który nie dał zadebiutować w kadrze ani jednemu zawodnikowi. Po słodko-gorzkim debiucie Michała Probierza na pewno nie można odmówić, że podjął kilka odważnych decyzji.

Szkoleniowiec na swoje premierowe zgrupowanie zaprosił sześciu absolutnych debiutantów (czterech z nich zagrało) i tyle samo graczy z polskiej elity. Wydaje się, że to dopiero początek. Probierz może pochwalić się dużym doświadczeniem z pracy w ligowej piłce. Ma dzięki temu duże rozeznanie, jeśli chodzi o młodzieżowców występujących na poziomie PKO Ekstraklasy.

Takiego wpisu Probierza nikt się nie spodziewał. "Jesteście wspaniałą grupą"

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (2)
  • random47 Zgłoś komentarz
    Probierz to wylane dziecko z kąpielą przez Kuleszę i to wszystko co można napisać o tym selekcjonerze . Pytanie czy zawsze tak musi być by nieudacznik decydował o powołaniu drugiego
    Czytaj całość
    takiego samego .