Przyćmił Lewandowskiego. W Hiszpanii piszą o jednym

Początek sezonu należał do Roberta Lewandowskiego, ale teraz hiszpańscy dziennikarze zachwycają się kimś innym. Wymarzony debiut zaliczył Dani Olmo i to on trafił na okładki gazet.

Robert Czykiel

"Sport"

FC Barcelona znakomicie zaczęła nowy sezon. Drużyna prowadzona przez Hansiego Flicka ma komplet zwycięstw. We wtorek Katalończycy pokonali na wyjeździe Rayo Vallecano 2:1. Tym razem Robert Lewandowski nie strzelił gola. Show skradł debiutujący Dani Olmo, który w 82. minucie strzelił bramkę na wagę trzech punktów.

"Spektakularny debiut" - widzimy na okładce "Sportu". "Dani Olmo wszedł w drugiej połowie, zrewolucjonizował grę i strzelił zwycięskiego gola. Barca wyszła z opresji i odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu" - czytamy dalej.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy FC Barcelona zdobędzie mistrzostwo Hiszpanii?