Nie tylko Maciej K. - "Świr", Kuzera, Hajto. W polskiej piłce nie brakuje "złych chłopców"

Zatrzymany przez CBŚ w związku z handlem narkotykami Maciej K. nie jest pierwszym polskim piłkarzem, który wszedł w konflikt z prawem w sposób inny niż korupcja. Zobacz naszą listę "złych chłopców".

Maciej Kmita
Maciej Kmita
Maciej K.

36-letni K. został zatrzymany w środę przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego na polecenie Prokuratury Okręgowej w Krakowie. Do zatrzymania doszło w czasie meczu sparingowego Olimpii Grudziądz, do której król strzelców minionego sezonu I ligi trafił latem z Kolejarza Stróże z Wartą Poznań.

K. przedstawiono zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej i wprowadzenia do obrotu środków odurzających (marihuany i kokainy).

Wychowanek Parasola Wrocław nie jest pierwszym i na pewno nie jest też ostatnim polskim zawodowym piłkarzem, który wszedł w konflikt z prawem w sposób inni niż przez korumpowanie przeciwników lub danie się korumpować przeciwnikom.

Kto był przed nim? Zapraszamy dalej.
CBŚ zatrzymało napastnika Olimpii Grudziądz Macieja K.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (6)
 • jarekz Zgłoś komentarz
  Jakie społeczeństwo,tacy piłkarze, szachiści,spadachroniarze,lekarze,księża i dekarze.To tylko życie.Dostrzega się te osoby dlatego też, że są powszechnie rozpoznawalne dla otoczenia.
  • WEZARD Zgłoś komentarz
   Ciekawe, ilu takich było w latach poprzedniego ustroju? Iwan? Boniek? Dziekan?
   • lopez Zgłoś komentarz
    Niedługo może do tego grona dołączyć Maciej Szczęsny, a już dołączył Artur Wichniarek. Ale to, co robił tajemniczy i bliżej niezidentyfikowany król strzelców I ligi, to są jaja.
    Czytaj całość
    Bawić się w dilerkę?