Najlepsi II-ligowcy jesieni. Powinni trafić do lepszych klubów?

Po piłkarskiej jesieni Raków Częstochowa, Radomiak Radom i Odra Opole prowadzą w wyścigu na zaplecze Lotto Ekstraklasy. Wśród najlepszych zawodników II ligi są przedstawiciele klubów spoza czołówki.

Sebastian Szczytkowski
Sebastian Szczytkowski

Grzegorz Szymusik (Błękitni Stargard)

Nowa postać na szczeblu centralnym. W tej rundzie młody obrońca zapracował na pierwsze powołanie do juniorskiej reprezentacji Polski i zdobył pierwszego gola w II lidze. Atutem Szymusika jest status młodzieżowca, ale i bez niego, miałby zapewne miejsce w jedenastce Krzysztofa Kapuścińskiego. Błękitni byli w dość elitarnej grupce drużyn, które przez całą piłkarską jesień stracili mniej niż 20 goli i liczą się jeszcze w walce o awans.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Czy II liga to rozgrywki atrakcyjne dla kibiców?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (0)