Nieproszony gość na boisku w meczu Arsenalu z Bayernem

We wtorkowy wieczór dziurawa była nie tylko obrona Arsenalu, ale i służby porządkowe nie zapobiegły wbiegnięciu na murawę jednego z kibiców. Bayern Monachium na Emirates Stadium wygrał 5:1.

Bartosz Zimkowski

Nieproszony gość na murawie

W drugiej połowie meczu Arsenalu z Bayernem Monachium na murawę wtargnął jeden z kibiców, który wykorzystał nieuwagę stewardów. Sędzia spotkania był zmuszony przerwać na chwilę grę, ponieważ fan nie od razu dał się złapać porządkowym. Ci musieli... powalić go wślizgiem.

Czy Arsene Wenger w przyszłym sezonie poprowadzi Arsenal?