Cypr - Grecja 1:2 (1:2)

Skomentuj 0

Dziękujemy za uwagę i widzimy się niebawem!

Skomentuj 0

Wszystkie spotkania dobiegły końca. Gol Memphisa Depay'a w doliczonym czasie przystemplował wygraną Holandii z Białorusią 3:1.

Skomentuj 0

Jeszcze trafienie Wegrów na otarcie łez. Strzelcem Roland Ugrai.

Skomentuj 0

Doliczony czas na wszystkich stadionach.

Skomentuj 0

Odetchnęła cała Portugalia. Nie będzie nerwowej końcówki. Gola na 2:0 zdobywa Andre Silva.

Skomentuj 0
  • Holandia dopięła swego. Gol Robbena z rzutu karnego pozwala przedłużyć nadzieję na udział w barażach.

Skomentuj 0

Przed nami ostatnie 10 minut gry. Dużo wyników na styku, zatem każdy gol może wiele zmienić.

Skomentuj 0

Zaostrzył się mecz w Sofii. Hiszpański sędzia Antonio Miguel Mateu Lahoz sypnął kartkami.

Skomentuj 0

Holendrom radzimy brać się do roboty. Mają jeszcze przeszło 20 minut, w innym wypadku po końcowym gwizdku będzie wstyd, płacz i lament... zresztą nie pierwszy raz.

Skomentuj 0

W Sofii pogoda nie rozpieszcza. Francja nadal utrzymuje skromną przewagę po golu zdobytym w pierwszych minutach.

Skomentuj 0

Cristiano Ronaldo zdobywa swojego 15. gola w tych eliminacjach i zrównuje się z Robertem Lewandowskim. Andora - Portugalia 0:1.

Skomentuj 0

Honorowe trafienie Węgrów. Gola zapisuje na konto nasz stary znajomy z Wisły Kraków Richard Guzmics.

Skomentuj 0

CR7 jest na boisku od przeszło kwadransa, ale jeszcze nie oddał strzału.

Skomentuj 0

Holendrom tylko wygrana z Białorusią pozwoli przedłużyć swoje szanse na udział w barażach, a tymczasem Maksim Vołodjko mocnym strzałem tuż przy dlaszym słupku doprowadza do remisu.

Skomentuj 0

A na boisku melduje się Cristiano Ronaldo

Skomentuj 0

Jest pierwszy gol po przerwie. Szwajcaria - Wegry już 4:0.

Skomentuj 0

Obóz francuski donosi, że kontuzji mięśniowej w meczu z Bułgarią nabawił się N'Golo Kante.

Skomentuj 0

Mina Ronaldo mówi wiele...

Skomentuj 0

Do przerwy Andora niespodziewanie bezbramkowo remisuje z Portugalią. Hmm... chyba czas na zmianę.

Czy Cristiano Ronaldo pojawi się na boisku?

Skomentuj 0

Tymczasem w Bazylei mecz wydaje się być już rozstrzygnięty. Szwajcaria dominuje nad Węgrami i jest już 3:0 po trafieniu piłkarza TSG 1899 Hoffenheim. Cieszy się Steven Zuber.

Skomentuj 0

Bułgaria blisko wyrównania w meczu z Francją, ale w niewiarygodny sposób czterokrotnie bronił Hugo Lloris.

Skomentuj 0

Drużynom wyraźnie zacięły się karabiny. Minuty upływają, a wyniki bez zmian. Do końca pierwszych połów pozostało ok. 5 minut.

Skomentuj 0

Portugalia niemiłosiernie ciśnie Andorę, ale bez Cristiano Ronaldo to jednak nie to. Nadal 0:0.

Skomentuj 0

Mamy też gola w Borysowie. Davy Propper po asyście Arjena Robbena wyprowadza Holandię na prowadzenie.

Skomentuj 0

Pisaliśmy coś o odrabianiu strat przez Greków. Już nieaktualne. W Nikozji jest już 2:1 dla gości! Najpierw Konstantinos Mitroglou precyzyjnie strzela z 16 metrów, a chwilę później prowadzenie strzałem głową po kornerze daje Alexandros Tziolis.

Skomentuj 0

Dwie zabójcze minuty w wykonaniu Szwajcarów i Węgrzy przegrywają już 0:2. Autorzy goli to Granit Xhaka i Fabian Frei

Skomentuj 0

Grecy mieli wykorzystać szansę i wskoczyć na drugie miejsce w grupie, a tymczasem muszą odrabiać straty. Po prostopadłym podaniu w sytuacji sam na sam z bramkarzem "na raty" skutecznie strzela Sotiriou.

Skomentuj 0

W meczu Bułgarii z Francją szybkie "żółtko" obejrzał piłkarz Lechii Gdańsk Simeon Sławczew.

Skomentuj 0

Kwadrans gry na pięciu stadionach już za nami. Tylko jeden gol, a przecież w pierwszej serii dzisiejszych spotkań było tak bramkostrzelnie.

Skomentuj 0

Francja szybko bierze sprawy w swoje ręce. W 3. minucie do siatki strzałem z ostrego kąta trafia Blaise Matuidi.

Skomentuj 0

Spotkania już się rozpoczęły. Czekamy zatem na gole.

Skomentuj 0

Po porażce Bośni i Hercegowiny z Belgią wielka szansa otwiera się przed Grecją. Wskoczenie na drugie miejsce w gr. H da wygrana z Cyprem.

Skomentuj 0

Francja postara się odpowiedzieć na wysoka wygraną Szwedów z Luksemburgiem. Aktualnie to Trzy Korony są liderem gr. A. Zmieni to wygrana Trójkolorowych w Sofii. Bułgaria jednak tanio skóry nie sprzeda.

Skomentuj 0

Liderująca gr. B Szwajcaria musi uciekać przed Portugalią. Dziś na drodze Helwetów stają Węgrzy.

Skomentuj 0

Dla Holandii mecz na Białorusi będzie bardzo smutny. Kolejny raz Pomarańczowi nie udźwignęli ciężaru eliminacji i mundial obejrzą w telewizji.

Skomentuj 0

Wydaje się to nieprawdopodobne, ale Rywalizacji Lewandowski - Ronaldo jednak nie będzie!

Skomentuj 0

Pozostałe mecze rozpoczną się o godz. 20:45. Nas najbardziej interesuje występ Cristiano Ronaldo, którego Portugalia gra na wyjeździe z Andorą. CR7 rywalizuje z Robertem Lewandowskim o koronę króla strzelców eliminacji.

Skomentuj 0

W czterech spotkaniach rozpoczętych o godz. 18:00 padło aż 21 goli! Strach pomyśleć co będzie dalej.

Skomentuj 0

Mecze już się zakończyły.

Skomentuj 0

Dwa gole w odstępie 2 minut w Sarajewie! Najpierw wyrównanie za sprawą Dario Dumicia, a chwilę później ponownie cieszą się Belgowie. Strzelcem gola na 4:3 Yannick Ferreira Carrasco.

Skomentuj 0

Ci którzy bali się, że Marcus Berg wyprzedzi w klasyfikacji strzelców Roberta Lewandowskiego uspokajamy. Szwed ma na koncie tylko 8 goli, z czego połowę zdobył dzisiaj. Do tego właśnie został zmieniony, więc już nie poprawi dorobku.

Skomentuj 0

Ale strzelają! 6. gol dla Estonii i 8. dla Szwecji. Nie chcielibyśmy być w skórze Luksemburga i Gibraltaru.

Skomentuj 0

Tymczasem w meczu Wysp Owczych z Łotwą nadal 0:0. Przed momentem na boisku pojawił się znany z gry w Polsce Aleksejs Visnakovs.

Skomentuj 0

Podopieczni Janne Anderssona idą po rekord. Już 7:0 przegrywa Luksemburg! Marcus Berg x4.

Skomentuj 0

Szósty gol dla Szwecji. Drugi raz w tym meczu "jedenastkę" wzorowo wykorzystuje Andreas Granqvist.

Skomentuj 0

Komplikuje się sytuacja Bośnii i Hercegowiny po tym jak Jan Vertonghen trafia na 3:2 dla Belgii. Goście chytrze rozegrali rzut rożny i zamykający akcję obrońca dopełnił formalności.

Skomentuj 0

Nie załamują się piłkarze Gibraltaru, przyzwyczajeni do wysokich porażek. Przed momentem stracili piątego gola w meczu z Estonią. W tych eliminacjach do tej pory piłka wpadała do ich siatki aż 42 razy.

Skomentuj 0

Szwecja jest dzisiaj bezlitosna. Swojego gola strzela obrońca Mikael Lustig. Zdążył w ostatniej chwili, bo minutę później został zmieniony.

Skomentuj 0

I doczekali się! W 59. minucie skuteczną dobitką popisał się napastnik Chelsea Londyn Michy Batshuayi. W Sarajewie już 2:2.

Skomentuj 0

Grupa Belgijskich fanów cierpliwie czeka na wyrównanie. W Sarajewie nadal 2:1 prowadzą Bośniacy.

Skomentuj 0

54 minuta meczu w Solnej szczęśliwa dla Marcusa Berga. Szwedzi napastnik właśnie skompletował hattrika!

Skomentuj 0

Pierwszy gol po przerwie, a jego autorem Estończyk Joonas Tamm. Piękne prostopadłe podanie i płaski strzał obok nóg wybiegającego bramkarza.

Skomentuj 0

Jedynym stadionem bez gola jest ten na Wyspach Owczych. Statystyki wskazują, że przewagę posiadają gospodarze, ale oddali tylko 2 celne strzały na bramkę Andrisa Vaninsa.

Skomentuj 0

Na wszystkich stadionach zakończyły się już pierwsze połowy.

Skomentuj 0

Nie tylko Estonia prowadzi już 3:0. Dublet Berga daje takie samo prowadzenie Szwedom.

Skomentuj 0

Bośniacy na prowadzeniu w meczu z Belgią. Po koszmarnym błędzie obrony sytuację sam na sam wykorzystuje Edin Visca. Co ciekawe asystę przy golu zalicza bramkarz gospodarzy Asmir Begović!

Skomentuj 0

Gol piłkarza z naszej ligi! Na 3:0 dla Estonii podwyższył Sergei Zenjov. Michał Probierz liczy na jego trafienia dające punkty Cracovii, ale jak dotychczas jest z tym słabo.

Skomentuj 0

Nie ma już na boisku Vassiljewa, ale Estończycy potrafią sobie radzić bez niego. Drugi gol po uderzeniu głową, tym razem z 3 metrów trafia rezerwowy angielskiego Fulham - Mattias Kait.

Skomentuj 0

To już nieaktualne, bowiem w 30 minucie Bośnia i Hercegowina doprowadza do remisu. Z bliska do pustej bramki trafia człowiek z MLS Haris Medunjanin.

Skomentuj 0

W Sarajewie na trybunach minorowe nastroje. Bośniacy tracąc szybko gola postawili się w trudnej sytuacji. Po piętach depcze im Grecja, która wieczorem zagra na Cyprze. Stawką baraże!

Skomentuj 0

Niepokój w gabinecie prezesa Piasta Gliwice. W 20 minucie meczu Gibraltar - Estonia z powodu kontuzji boisko opuścił Vassiljew.

Skomentuj 0

Piłkarze Trzech Koron idą za ciosem! Po podaniu Toivonena z 13 metrów nad rękoma bramkarza strzela Marcus Berg. Szwecja - Luksemburg już 2:0.

Skomentuj 0

Mamy również bramkę w meczu Szwecji z Luksemburgiem. Pewnym egzekutorem rzutu karnego był grający w lidze rosyjskiej Andreas Granqvist

Skomentuj 0

Estonia prowadzi z Gibraltarem po trafieniu Siima Lutsa. Piłkę na głowę kolegi z rzutu rożnego idealnie dograł Konstantin Vassiljev.

Skomentuj 0

Pierwszy gol już po 4 minutach gry. Belgowie prowadzą z Bośnią i Hercegowiną 1:0, a do siatki trafił piłkarz PSG Thomas Meunier.

Skomentuj 0

Sędziowie gwizdnęli, czas na emocje!

Skomentuj 0

Wyspy Owcze jeszcze do niedawna były dostarczycielem punktów, ale w starciu z Łotwą przynajmniej według bukmacherów będą faworytem. Tabela gr. B nie kłamie, jej czerwoną latarnią są Łotysze!

Skomentuj 0

Ważny mecz grają Szwedzi, którzy po cichu liczą jeszcze na potknięcie liderującej Francji. Najpierw jednak trzeba ograć Luksemburg.

Skomentuj 0

Grą Estonii w wyjazdowym meczu z Gibraltarem dowodził będzie duet z Lotto Ekstraklasy. Konstantin Vassiljev (Piast Gliwice) i Sergei Zenjov (Cracovia).

Skomentuj 0

Belgowie zagrają w Sarajewie bez swojego najlepszego strzelca. Romelu Lukaku nabawił się urazu kostki i jego miejsce na szpicy zajmie Michy Batshuayi. Czerwone Diabły już wcześniej zapewniły sobie awans na mundial i nie ma potrzeby ryzyka.

Skomentuj 0

Sobotnie zmagania w eliminacjach do rosyjskiego mundialu zaczynamy od czterech spotkań rozgrywanych o godz. 18:00.