203
175
672
90+3'

Była okazja do kontry, ale Polacy daleko wybijają piłkę i oddają ją za darmo gospodarzom.

72
44
48
68
278
90+1'

Hiszpanie sprawiają wrażenie, jakby słaniali się na nogach. Polacy lepiej wytrzymują ten mecz pod względem kondycyjnym.

639
233
69
46
71
90'

Sędziowie doliczyli minimum pięć minut do drugiej połowy.

238
59
86
44
82
89'

Wzmaga się doping polskich kibiców. Oni jeszcze wierzą, że uda się zdobyć bramkę w końcówce, która da biało-czerwonym zwycięstwo.

681
169
38
49
58
87'

Wstrzelenie piłki w pole karne przez Jóźwiaka. Nie ruszył jednak do tego zagrania żaden z partnerów.

76
40
36
84
280
87'
71
27
63
19
40
85'

Polska. Schodzi: Jakub Moder. Wchodzi: Karol Linetty.

211
45
29
20
34
85'
158
31
28
22
47
84'

Jeszcze ucierpiał w tej sytuacji nasz bramkarz.

59
48
46
169
73
84'

Szczęsny ratuje Polaków! Ofiarnie rzucił się pod nogi Moraty, który był niepilnowany na piątym metrze!

508
97
31
18
47
83'

Alba centrował w pole karne, ale dobrze w polu karnym zachował się Glik. Wciąż jednak w ataku Hiszpanie.

59
24
28
27
68
83'

Rodri był faulowany przez Zielińskiego, dzięki czemu Hiszpanie nie mieli okazji do kontrataku.

81
30
28
18
23
82'

Gestykuluje Paulo Sousa. Domaga się większej liczby zawodników w polu karnym rywala przy rzucie wolnym.

11
81'

Żółtą kartkę otrzymał Pau Torres. Za faul na Lewandowskim.

Hiszpania
242
66
20
23
32
81'

Kolejny raz gorąco w naszym polu karnym. Jakimś cudem Polacy wybijają piłkę. Po chwili jeszcze z szesnastego metra strzelał Rodri, ale dobrze ustawiony był Szczęsny i pewnie interweniował.

96
16
12
11
11
79'

Olbrzymie nieporozumienie pomiędzy Szczęsnym i Bereszyńskim na piątym metrze. Na nasze szczęście nie połapał się w porę w tym Ferran Torres.

27
16
14
17
66
77'

Kontratak biało-czerwonych. Frankowski był w polu karnym, ale szukał podania do Lewandowskiego i ostatecznie nic z tej akcji nie wyszło. Chyba lepszym wyborem w tej sytuacji byłby bezpośredni strzał.

100
33
30
36
49
77'

Hiszpanie wciąż dłużej utrzymują się przy piłce, lecz niewiele z tego wynika. Wyłączając tę statystykę, spotkanie jest wyrównane.

75
31
15
18
17
76'

Dalekie wybicie Polaków, po którym wydawało się, że stracimy piłkę, ale Pau Torres przestraszył się atakującego go Frankowskiego i posłał futbolówkę w aut.

80
25
13
11
13
73'

Mamy teraz sporo szczęścia. Strata Polaków na własnej połowie, piłka trafiła na prawej stronie do Marcosa Llorente, ten zagrał w pole karne do niepilnowanego Ferrana Torresa, który jednak uderzył obok bramki.

91
42
32
25
47
72'

Dośrodkowanie Sarabii z rzutu wolnego, ale tym razem pewnie na przedpolu interweniował Szczęsny.

108
25
16
15
20
70'

Mecze EURO 2020 możesz oglądać online na platformie WP Pilot.

39
20
13
16
43
70'

Jakiś uraz Bednarka. Przerwa w grze.

27
27
30
140
45
69'

Błąd Szczęsnego na przedpolu, ale na nasze szczęście nie wykorzystują tego Hiszpanie.

45
23
22
24
78
69'

Kolejny rzut rożny dla Hiszpanii.

22
14
15
26
97
68'

Hiszpania. Schodzi: Koke. Wchodzi: Pablo Sarabia.

26
12
15
16
12
68'

Hiszpania. Schodzi: Gerard Moreno. Wchodzi: Fabian Ruiz.

17
20
10
15
15
68'
65'

Dośrodkowanie Koke i wyjaśniają sytuację gospodarze.

28
18
17
21
51
65'

Dotknął piłkę Szczęsny w tej sytuacji i mamy rzut rożny.

19
14
15
15
48
65'

Strata Polaków na własnej połowie. Od razu mieliśmy prostopadłe podanie w kierunku Moraty, ale ten strzelił obok słupka.

23
8
12
10
39
63'

Marcos Llorente z dośrodkowaniem w pole karne, ale wybijają piłkę Polacy. W dalszym ciągu Hiszpanie powoli rozgrywają swoje akcje.

29
17
21
20
38
61'

Hiszpania. Schodzi: Dani Olmo. Wchodzi: Ferran Torres.

29
34
27
26
54
59'

Nerwy, nerwy na boisku. Sędzia Orsato musi zapanować nad zawodnikami obu drużyn.

121
51
67
28
62
59'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Jóźwiak.

46
40
46
58
217
58'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Gerard Moreno!

W słupek trafia reprezentant Hiszpanii! Do dobitki ruszył jeszcze Morata, ale fatalnie spudłował! Ależ mamy szczęście!

922
403
61
63
59
57'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Moder.

61
51
31
65
291
57'

Niestety... sędzia wskazuje na jedenasty metr. Rzut karny dla gospodarzy!

58
62
38
60
377
56'

Chodzi o ewentualny faul Modera na Gerardzie Moreno.

29
19
18
33
166
56'

Sędziowie analizują czy Hiszpanom być może należy się rzut karny.

37
19
18
30
176
55'
81
20
19
17
18
54'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Kamil Jóźwiak.

Wreszcie! Świetne dośrodkowanie Jóźwiaka, Lewandowski wygrał pojedynek w powietrzu i pewnym strzałem głową doprowadził do wyrównania! Ogromna radość w sektorach zajmowanych przez polskich kibiców.

2241
713
203
72
138
53'

Pressing Hiszpanów. Polacy są zmuszeni do dłuższych podań, po których w większości przypadków tracą piłkę.

25
14
11
17
39
51'

Szczęsny daleko wyszedł od własnej bramki i był przy piłce szybciej niż Dani Olmo.

50
9
7
8
12
50'

Zaimponowali teraz Hiszpanie wyjściem spod pressingu. Niby Polacy byli blisko, ale seria podań bez przyjęcia sprawiła, że gospodarze szybko przenieśli ciężar gry do przodu.

15
14
14
15
19
49'

Morata faulował Glika. Już nie pierwszy raz walczą dziś ze sobą ci dwaj zawodnicy.

12
15
10
10
41
48'

Polacy starają się przedostać pod pole karne Hiszpanów, ale idzie im to dość topornie. Gospodarze nie mają problemów z odbiorem piłki.

7
19
9
14
11
46'

W przerwie żaden z trenerów nie zdecydował się na zmiany personalne.

34
14
11
12
14
46'

20:52

Piłkarze wracają na boisko. Za moment rozpocznie się druga połowa meczu w Sewilli.

11
Czy biało-czerwoni odrobią straty w drugiej połowie?
31
20
8
12
23
20:52

Ta sytuacja będzie nam się śnić po nocach, jeśli biało-czerwoni przegrają z Hiszpanią...

24
51
6
12
30
45'

Pierwsza połowa została przedłużona o minimum jedną minutę.

59
25
18
17
32
45'

A tymczasem Hiszpanie. Alba znakomicie wypatrzył w polu karnym Gerarda Moreno, ten był nieatakowany na bliższym słupku, ale na nasze szczęście strzelił obok bramki.

22
15
19
16
30
44'

Biało-czerwoni mieli jeszcze rzut rożny, nieźle zacentrował Moder, ale wybronili się Hiszpanie.

42
35
13
28
46
43'

To jest niemożliwe! Świderski zza pola karnego strzelił w słupek, do dobitki ruszył Lewandowski, ale w doskonałej sytuacji trafił prosto w bramkarza! Musimy wykorzystywać takie sytuacje!

83
164
33
78
253
42'

Powoli kończy się pierwsza część spotkania. Polacy muszą pokazać więcej w ofensywie, jeśli myślą o zdobyciu choćby jednego punktu.

20
53
15
27
16
40'

Płaskie dośrodkowanie Daniego Olmo w pole karne, ale wybija piłkę Bednarek.

34
16
13
13
15
39'

Morata próbował wymusić rzut wolny i złapał piłkę w ręce. Sędzia odgwizdał przewinienie napastnika gospodarzy.

34
22
13
15
20
38'

Krótko rozegrali ten korner Hiszpanie. I wracają do ataku pozycyjnego.

28
15
15
17
20
37'

Jeszcze jeden rzut rożny dla Hiszpanów.

30
24
11
21
28
36'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Klich.

38
70
9
31
65
35'

Szansa dla Polaków! Lewandowski wyczekał i dośrodkował na bliższy słupek, ale Świderski z bliska strzelił nad poprzeczką! Niewiarygodne! Powinien być remis.

9
35'

Rzut karny?

37
17
43
12
31
34'

Na bezpośredni strzał zdecydował się Gerard Moreno... piłka o kilkadziesiąt centymetrów minęła bramkę Szczęsnego.

30
21
8
6
13
33'

Glik faulował Daniego Olmo tuż przed polem karnym. Będzie bardzo niebezpieczny rzut wolny dla gospodarzy.

17
37
10
18
20
32'

Dośrodkowanie Gerarda Moreno, trochę pogubili się Polacy we własnym polu karnym, ale ostatecznie udaje się wybić piłkę w aut.

15
23
7
8
12
32'

Cierpliwie grają gospodarze. Nie forsują ataków. Wyczekują na odpowiedni moment.

18
12
2
7
20
31'

Pół godziny za nami. Poza strzałem Klicha z dystansu nie pokazaliśmy zbyt wiele. Hiszpanie dominują i mają to spotkanie pod kontrolą.

62
28
12
24
24
28'

Hiszpanie szanują piłkę. Grają powoli. Oni już mają korzystny wynik. To Polacy muszą się odkryć i odważniej zaatakować.

60
34
15
17
26
27'

Sprawdzanie sytuacji trwało dosłownie 15-20 sekund. I rzeczywiście, Morata idealnie wstrzelił się w linię spalonego.

34
23
9
15
55
25'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Gerard Moreno.

Płaskie dośrodkowanie Gerarda Moreno, Alvaro Morata uniknął spalonego i z pięciu metrów bez problemów pokonał Szczęsnego. Sędziowie początkowo zasygnalizowali pozycję spaloną, ale po interwencji VAR decyzja została zmieniona. Przegrywamy 0:1.

396
301
42
184
263
24'

Obraz gry się nie zmienia. Hiszpanie w ataku pozycyjnym. Polacy, jak na razie, dość wycofani.

37
31
17
32
61
22'

Świderski faulowany na środku boiska. Laporte łokciem zaatakował naszego reprezentanta. Sędzia jednak nie pokazał nawet żółtej kartki.

24
22
22
19
117
21'

Lewandowski znalazł się na prawym skrzydle, spróbował dośrodkowania, ale kompletnie mu to nie wyszło.

23
43
19
35
61
20'

Pewnie na przedpolu interweniował Szczęsny.

67
18
5
8
15
20'

Dobra centra Gerarda Moreno na dalszy słupek. Po interwencji Jóźwiaka gospodarze mają kolejny rzut rożny.

18
11
18
14
38
19'

Lewandowski ruszył z kontratakiem, ale był zupełnie osamotniony i nie poradził sobie z czwórką Hiszpanów. Ci wreszcie odebrali mu piłkę.

60
35
12
49
45
18'

Kolejny korner dla gospodarzy, ale biało-czerwoni ponownie nie popełnili błędu.

52
16
5
6
8
17'

Krótko rozegrany ten stały fragment gry, centrował Koke, ale Polacy oddalili zagrożenie od własnej bramki.

84
33
12
9
13
16'

Będzie rzut rożny dla Hiszpanii po interwencji Puchacza.

21
14
21
35
43
16'

Biało-czerwoni mają problemy z intensywnym pressingiem Hiszpanów.

31
27
15
23
59
15'

Zieliński odebrał piłkę Hiszpanom, była okazja do szybkiej kontry, ale do naszych reprezentantów momentalnie doskoczyli rywale i przerwali tę akcję.

15
16
15
13
30
13'

Polacy ustawieni dość głęboko. Drużyna Paulo Sousy czeka na jakiś odbiór i kontratak.

33
23
26
14
18
12'

Kolejny strzał z dystansu, tym razem próbował Pau Torres, ale piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę.

45
16
11
13
23
10'

Dani Olmo pokusił się o uderzenie z narożnika pola karnego, ale zrobił to za lekko, by zaskoczyć Szczęsnego. Pewna interwencja naszego bramkarza.

83
31
10
14
16
9'

Było zamieszanie w polu karnym, Hiszpanie machali rękami, jakby domagali się rzutu karnego, ale sędzia szybko pokazał, że ma inne zdanie.

58
23
12
12
15
8'

Na razie niewiele jest sytuacji podbramkowych. Gra toczy się w środku pola.

35
11
16
12
16
6'

Ajj, była szansa dla Polski! Klich miał sporo miejsca na trzydziestym metrze, pokusił się o uderzenie i zabrakło centymetrów, a piłka wpadłaby za kołnierz Unaia Simona.

124
41
23
11
18
4'

Morata naciskał Szczęsnego i niewiele brakowało a doszłoby do straty piłki. Musi uważać nasz bramkarz na takie sytuacje.

22
76
17
11
30
3'

Tak jak można było się spodziewać, Hiszpanie zdecydowanie dłużej utrzymują się przy piłce.

70
76
19
34
49
2'

Zieliński upadł w polu karnym Hiszpanów, ale sędzia pokazał, że nie było przewinienia. Czekamy jeszcze na możliwą interwencję VAR-u.

88
42
23
18
36
20:52

Pięknie wybrzmiał nam Mazurek Dąbrowskiego na stadionie w Sewilli. Wśród naszych piłkarzy widać było dużą energię. Za kilka chwil początek spotkania.

96
36
6
18
14
20:52

Piłkarze są już na boisku. Pora na hymny!